Marvel's Spider-Man 2 (PS5)

Značka: Sony
Dostupnost Skladem (>5 ks)
1 990 Kč –32 % 1 339 Kč
Marvel's Spider-Man 2 (PS5)
Značka: Sony
71uSaF5AkCL. SL1466
1 990 Kč –32 %

Houpejte se, skákejte a vychutnávejte si nová pavučinová křídla při cestování po marvelovském New Yorku. Bleskově přepínejte mezi Peterem Parkerem a Milesem Moralesem a užívejte si rozličné příběhy a nové epické schopnosti, zatímco ikonický padouch Venom ohrožuje Newyorčany, jejich město i ty, které milují.

PŘEHLED HRY
Spider-Mani Peter Parker a Miles Morales se vracejí s novým vzrušujícím dobrodružstvím v kritiky oceňované sérii Marvel's Spider-Man. 
Houpej se, skákej a vychutnávej si nová pavučinová křídla při cestování po marvelovském New Yorku. Bleskově přepínej mezi Peterem Parkerem a Milesem Moralesem a užívej si rozličné příběhy a nové epické schopnosti, zatímco ikonický padouch Venom ohrožuje Newyorčany, jejich město i ty, které milují.

VÝVOJ SPIDER-MANOVA PŘÍBĚHU
Symbiontova neuvěřitelná síla nutí Petera a Milese čelit těžké zkoušce odolnosti  v masce i bez ní. Oba hrdinové musí najít rovnováhu mezi svými životy, přátelstvím a povinností chránit ty, kteří to potřebují.

BOJUJ S IKONICKÝMI SUPERPADOUCHY OD MARVELU
Bojuj s řadou nových a ikonických padouchů, včetně originálního zpracování monstrózního Venoma, nelítostného lovce Kravena, prchlivého Lizarda a mnoha dalších!

NAVŠTIV ROZŠÍŘENÝ NEW YORK OD MARVELU
Prozkoumej marvelovský New York v měřítku větším než kdy předtím a poznej dvě nové čtvrti  Brooklyn a Queens  nebo Coney Island.

PŘÍSTUPNĚJŠÍ SPIDER-MANSKÝ ZÁŽITEK
Díky podpoře řady funkcí zvyšujících přístupnost hry bez bariér si Marvel's Spider-Man mohou užít hráči s různými schopnostmi.

Kategorie: Hry na Playstation 5
Typ distribuce: Krabicová
Žánr: Akční, FPS/TPS
Jazyková verze: České titulky, Anglicky
Doprava: Krabicová

Expanded Marvel's New York

Story Trailer

The First Hands-On Preview

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty

fifa23ps5
1 057 Kč

Hra má německý přebal!

FYZ_96267