NHL 24 (PS5) CZ

Značka: EA
Dostupnost Skladem (>5 ks)
1 950 Kč –43 % 1 099 Kč
NHL 24 (PS5) CZ
Značka: EA
product 5814341
1 950 Kč –43 %

Náruživí milovníci hokeje se jistě již nemohou dočkat nové sezóny nejhranějšího a nejpropracovanějšího hokejového simulátoru na světě! NHL 24 konečně přichází a vy se můžete těšit se můžete na spoustu novinek v hratelnosti i grafickém zpracování, o které se postará engine Frostbite. Realistické animace, pořádně vylepšený fyzikální model, i dechberoucí audiovizuální prezentace vás přikovají k obrazovce a představí ten nejlepší hokej, jaký jste na obrazovkách televizí kdy spatřili.

 

Připomeňte si s Hockey Ultimate Team památné momenty

Vytvořte ten nejsilnější tým a rozdrťte svou konkurenci v kompetitivním režimu Hockey Ultimate Team, v němž budete moci plnit jednotlivé výzvy a získávat odměny či vylepšovat výstroj jednotlivých hráčů v průběhu sezóny. V NHL 24 navíc tento oblíbený režim doznal spoustu dalších novinek v hratelnosti, mezi které patří například nové hvězdy X-Factor, systém sledování úkolů v reálném čase, nebo třeba režim Momenty HUT, nabízející možnost připomenout si slavné okamžiky historie i nejpohlednější akce z nedávné doby. To vše s možností kompetitivního hraní napříč konzolemi ze stejné generace.

 

Klíčové vlastnosti:

- Další sezóna nejpropracovanějšího simulátoru ledního hokeje
- Spousta oblíbených herních módů včetně vylepšeného World of Chel, EASHL a mnoha dalších
- Vylepšený kompetitivní režim Hockey Ultimate Team, který vám umožní soupeřit s ostatními hráči a získávat cenné odměny
- Připomeňte si historické i současné parádní akce v režimu Momenty HUT
- Ultra detailní grafické zpracování enginu Frostbite
- Systém vizuálních přihrávek i zcela nové ovládací schéma pro ještě větší kontrolou nad fintami
- Možnost kompetitivního hraní napříč konzolemi stejné generace (PS4 s Xbox One a Xbox Series s PS5)
- Nabídka přenesení obsahu na novou generaci konzolí – začněte hrát NHL 24 na konzolích minulé generace a přeneste si hodnotu týmu (20  - hráčských předmětů + trenéra) na ty současné

 

Hity založené na skutečných fyzikálních modelech

Vyšlápněte si na útočníka a dejte mu pořádný bodyček! V rámci NHL 24 se můžete těšit na pořádně vylepšený fyzikální systém a spoustu v reálných podmínkách zaznamenaných animací, které zcela změní způsob, jak přistupujete k fyzické hře. Každý váš hit tak bude působit reálně, o což se postará i vylepšený ragdoll model, jenž byl na modely jednotlivých hráčů aplikován.

 

Parádní grafické zpracování zůstává

Hra NHL 24 nadále využívá pokročilou technologii enginu Frostbite pro bezkonkurenční rozšíření grafického zpracování na herních konzolích. Ať už jde o dynamické nasvícení a přepracované ztvárnění postav, nebo nové možnosti gólových oslav, je to právě Frostbite, který hře vdechne život a přiblíží ji na dosah realitě. V NHL 24 navíc dostal spousty změn, včetně pokročilé funkce Vyčerpání.

 

Vylepšená dynamika ovládání umožní dělat parádičky

Posuňte se ještě blíže ke skutečnému hokeji se systémem Total Control Skill Moves, který představuje zbrusu nový způsob ovládání. S jeho pomocí budete moci vytvářet pokročilé akce v závislosti na situaci na ledě, přičemž získáte nové možnosti předstírání, naznačení přihrávky či dokonce schopnost vycouvat z každé akce, kterou si připravíte. Ale nebojte, starší ovládací schéma na vás vždy bude čekat v menu, pokud nebudete připraveni na tak radikální změnu oproti minulým ročníkům.

 

Zbrusu nový systém únavy brankářů

Zapomeňte na brankáře, kteří jsou jako neúnavné mašiny – neustále plní energie a připravení na nájezdy nepřítele. Sebelepší trénink ani příkladná životospráva nepomůže, pokud na vás přicházejí střely zleva zprava. NHL 24 tuto skutečnost konečně naplno reflektuje a přináší hned dva systémy, které spolupracují, aby práce brankáře byla uvěřitelnější. Berou v úvahu jak soustředěný tlak, jenž na soupeře vyvinete, tak i únavu samotného brankáře v závislosti na tom, kolika střelám již musel v zápase čelit. Čím unavenější bude, tím spíše udělá chybu. Tak jako skutečný člověk.

Kategorie: Hry na Playstation 5
Typ distribuce: Krabicová
Žánr: Sportovní
Jazyková verze: České titulky, Anglicky
Doprava: Krabicová

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty

71uSaF5AkCL. SL1466
1 339 Kč
1 990 Kč (–32 %)
FYZ_988061