EA SPORTS FC 24 (PS5)

Značka: EA
Dostupnost Skladem (>5 ks)
1 990 Kč –52 % 949 Kč
EA SPORTS FC 24 (PS5)
Značka: EA
81mpldCkT2L. SL1500
1 990 Kč –52 %

Znovu zažijte jedinečný pocit z plných ochozů, skandujících jména těch nejlepších současných fotbalových hráčů. Vyběhněte ve hře EA SPORTS FC 24 na více než 100 travnatých stadionů z celého světa a popasujte se s konkurencí, která nikdy nespí. I letos na vás čeká velká porce změn a vylepšení co se realističnosti výsledného pojetí hry týče. Sledujte, jak se vaši fotbaloví svěřenci hýbou jako ve skutečném světě a využívají pokročilých modelů HyperMotionV a Herní styly*, optimalizovaných daty od analytické společnosti Opta.

Kromě režimu Kariéra pro jednoho hráče se samozřejmě vrací i online režimy včetně oblíbeného FIFA Ultimate Team, jenž vám umožní vybudovat si vysněné družstvo a poměřit síly s ostatními hráči. Vybírejte z 19 000 licencovaných fotbalistů a bezpočtu způsobů, jakými si upravit klub na hřišti i mimo něj. Vůbec poprvé v historii série navíc budete moci vylepšovat jednotlivé hráče ve svém klubu pomocí systému Ultimate Team Evolutions a postavit tým kolem vašich oblíbených hráčů. Do režimu navíc přibyly i ženské týmy – a tedy 6 nových ligových soutěží, nové ikony a hrdinové.

 

Dosud největší evoluce v historii série

Pokud jste si mysleli, že v rámci žánru fotbalového simulátoru již nelze jít dále, byli jste na omylu. EA SPORTS FC 24 hrdě představuje technologii HyperMotionV*, která do hry přináší rytmus a plynulost skutečného fotbalu pomocí volumetrických dat, posbíraných z více než 180 profesionálních utkání z mužské i ženské mutace soutěží Ligy mistrů, Premier League a LaLiga EA SPORTS.

 

Klíčové vlastnosti:

- Další ročník nejúspěšnějšího fotbalového simulátoru světa
- Dosud nejrealističtější herní zážitek, postavený na technologii HyperMotion a vylepšeném enginu Frostbite*
- Skutečné proporce a herní styl nejznámějších fotbalových hvězd, vyjádřený systémem Herní styly, poháněným daty společnosti Opta
- Kampaň pro jednoho hráče, režim více hráčů i nejoblíbenější mód FIFA Ultimate Team, včetně ženských týmů a lig
- Režim VOLTA FOOTBALL opět přináší fotbal na pouličních hřištích, nově s podporou cross-play na zařízeních stejné generace
- Hra maximálně blízká realitě s více jak 19 000 hráči ze 700+ týmů na 100+ věrně vyobrazených stadionech
- Podpora hraní napříč platformami v režimu FUT 1 proti 1

 

Hráčem i manažerem v režimu Kariéra

Napište si svůj vlastní fotbalový příběh v režimech Hráčská kariéra a Manažerská kariéra. Prožijte ty největší světové fotbalové turnaje a ligy na vlastní kůži s větší kontrolou nad jednotlivými týmovými rozhodnutími. Coby hráč budete moci využít služeb zbrusu nové herní agenty – stačí jim říci, jakým směrem se chcete vydat, a oni vám pomohou otevřít další možnosti pro vaši seberealizaci. Coby manažer pak budete mít pod palcem správu taktiky, včetně příležitostí pro využití nejnovějších manažerských a tréninkových postupů.

 

VOLTA FOOTBAL s dalšími možnostmi hry více hráčů

Ani ročník FC 24 nemohl zapomenout na oblíbený režim VOLTA FOOTBAL, který nově přináší podporu cross-play – a to jak v režimu Arcade, tak i Squads. Ty poskytnou online fotbalovou zábavu, která nikdy nekončí.

 

Zážitek zase o něco bližší realitě

EA SPORTS FC 24 oproti svým předchůdcům co do realističnosti zase míří o něco výše. Užijte si hru maximálně blízkou realitě s více jak 19 000 hráči ze 700+ týmů na 100+ stadionech. S více jak 30 soutěžemi je EA SPORTS FC 24 jediným fotbalovým simulátorem, v němž si můžete zahrát kultovní soutěže UEFA Champions League, UEFA Europa League a Conference League, Premier League, Bundesligu a mnoho dalších – a to hned na více než stovce věrně zpracovaných stadionech z celého světa.

 

FUT + Herní styly = fotbalové nebe

Zbrusu nový systém Herní styly do režimu Ultimate Team přidává novou úroveň dynamiky, která dalece přesahuje dříve používané číselné hodnocení. To vám umožní postavit tým v závislosti na povědomí o jednotlivých hráčích – v závislosti na jejich skutečném výkonu na hřišti. Herní styly+ tak pak vašim jednotlivým týmovým svěřencům dodávají specifické schopnosti, které má jen málo dalších hráčů na světě. Ty navíc budou zobrazeny přímo u hráče, takže rychle zjistíte, čím vašemu fotbalovému stylu mohou přispět.

 

Audiovizuální zpracování, které vám vezme dech

Speciálně pro hru vylepšený engine Frostbite přináší realistické animace, které každému průběhu zápasu vetknou jedinečný ráz. Zbrusu nová technologie SAPIEN se zaměřuje na vzezření a pohyby jednotlivých hráčů, včetně přepracovaných modelů, které jsou až 10krát anatomicky přesnější a vypiplány do posledního detailu – včetně dresů vlajících ve větru. Výsledkem je zážitek, který jen těžko rozeznáte od reality.

Kategorie: Hry na Playstation 5
Typ distribuce: Krabicová
Žánr: Sportovní
Jazyková verze: České titulky, Anglicky
Doprava: Krabicová

Trailer

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty

a1d2cb24671fb4a770f311ff0057b598 mm2000x2000
Horizon: Forbidden West (PS4, PS5) PSN
Dodání ihned elektronicky! (>5 ks)
1 447 Kč

Hra na Playstation - elektronická licence,, žánr: Akční

DIG_3007