Sid Meier's Civilization VI - Vietnam & Kublai Khan Pack (DLC) Steam PC

Značka: 2K Games

Hra na PC - elektronická licence, klíč pro Steam

Dostupnost Dodání ihned elektronicky! (1 ks)
201 Kč
Sid Meier's Civilization VI - Vietnam & Kublai Khan Pack (DLC) Steam PC
Značka: 2K Games

Jedná se o dodatek a je nutné vlastnit základní hru Civilization VI v platformě Steam!

Obsahuje vietnamskou civilizaci s Ba Trieu, jedinečnou jednotku Voi Chien a jedinečnou budovu Thanh.Jedinečná schopnost civilizace: Jedinečná schopnost Vietnamu je „Nine Dragon River Delta“. Všechny specializované pozemní čtvrti lze postavit jen na políčkách Rainforest, Marsh nebo Woods. Budovy na každém typu políčka získávají buď dodatečnou vědu, výrobu, nebo kulturu. Tato schopnost rovněž umožňuje zasadit Woods díky občanské technologii Medieval Faires.Jedinečná schopnost vůdce:

Jedinečná schopnost Ba Trieu „Drive Out the Aggressors“ poskytuje dodatečnou Combat Strength pro jednotky, které bojují na políčkách Rainforest, Marsh nebo Woods; tento bonus se dále zvyšuje pro políčka, která vlastní Vietnam. Začátek tahu na políčkách Rainforest, Marsh nebo Woods rovněž poskytuje dodatečný pohyb, což se rovněž dále zvyšuje pro políčka, která vlastní Vietnam.Jedinečná jednotka: Vietnam obsahuje jedinečnou středověkou střeleckou jednotku Voi Chien. Tato jednotka se může pohybovat po útoku a má pohyb navíc.

Je dražší než jednotka Crossbowman, kterou nahrazuje, ale je silnější při obraně a má větší dohled.Jedinečná čtvrť: Jedinečná čtvrť Thanh nabízí dodatečnou kulturu pro všechny sousední čtvrti. Po výzkumu Flight čtvrť generuje turismus ve stejné výši jako kulturu. Nevyžaduje Population a je levnější než čtvrť Encampment, kterou nahrazuje.Rovněž obsahuje Kublaj-chána jako alternativního vůdce pro Čínu a Mongolsko (hra za Mongolsko vyžaduje rozšíření Rise and Fall.)Jedinečná schopnost vůdce: Kublaj-chánova jedinečná schopnost „Gerege“ poskytuje jednu ekonomickou pozici navíc v jakékoliv vládě. Rovněž poskytuje náhodnou Eureku a Inspiration při první výstavbě Trading Post ve městě jiné civilizace.Jako vůdce Číny jsou vědecké bonusy Kublaj-chána ještě větší a jeho pozice pro pravidlo navíc posiluje ekonomické strategie.

Jako vůdce Mongolska Kublaj-chán využívá obchodní cesty pro vojenskou moc.Nový herní režim „Monopolies and Corporations“Vietnam and Kublai Khan rovněž přináší nový herní režim Monopolies and Corporations. Tento volitelný herní režim využívá strategicko-ekonomickou hratelnost, díky které můžete hrát na zcela nové úrovni, neboť nabízí zajímavé nové odměny na základě zabírání, získávání a využívání zdrojů na mapě v každé éře. Založte průmysl na duplicitních luxusních zdrojích a získejte silné bonusy pro hostování měst a poskytování bonusových bodů Great Merchant.Proměňte průmysl v korporace, které si můžete pojmenovat po svém, zvyšte účinky průmyslu a vytvářejte produkty, které můžete posílat do ostatních měst a sdílet účinky průmyslu v rámci civilizace. Monopol vytvoříte, když bude civilizace ovládat globální zásoby Luxury Resource.

Monopoly poskytují dodatečný turismus a můžou výrazně zvýšit zlato generované za každý tah.Nová čtvrť a nové budovy:Balíček s obsahem Vietnam and Kublai Khan rovněž obsahuje novou čtvrť a nové budovy:Nová čtvrť: Čtvrť Preserve je umístěna na odlehlé místo nedotčené infrastrukturou. Dokáže kulturně ovládnout sousední nevlastněná políčka, získá dodatečné Housing podle obliby a zvyšuje oblibu sousedních políček.Nové budovy: Ve čtvrti Preserve můžete postavit dvě budovy.

Grove se odemkne pomocí mysticismu, zatímco Sanctuary se odemkne pomocí Conservation. Obě zvyšují výnos sousedních políček Charming a Breathtaking, která ještě nebyla vylepšena.

Kategorie: Hry na Steam
Platforma: Steam
Typ distribuce: Elektronická
Žánr: Strategie
Jazyková verze: Anglicky
Doprava: Zdarma na e-mail

Trailer Kublai Khan DLC

Trailer Vietnam DLC

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty

disney epic mickey 2 the power of two smartcdkeys cheap cd key cover
Disney Epic Mickey 2: Dvojitý zásah Steam PC
Dodání ihned elektronicky! (1 ks)
74 Kč

Hra na PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: Dětské

DIG_948
ieWdHz5uVZ3l8xGStaIPn5tVBYcyVGJIsfdLIxVlEQ 350x200 1x 0
Wildermyth Steam PC
Dodání ihned elektronicky! (>5 ks)
361 Kč

Hra na PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: Strategie

DIG_2445
XEHY6NFmNa 6 IRlreXewm yjNbiDSQTFJNRSSvwPyk 350x200 1x 0 (1)
MechWarrior 5: Mercenaries Steam PC
Dodání ihned elektronicky! (>5 ks)
230 Kč

Hra na PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: Akční

DIG_2449
3977 destroy all humans steam pc
Destroy All Humans! Steam PC
Dodání ihned elektronicky! (>5 ks)
73 Kč

Hra na PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: Akční

DIG_372
16TXWtr 350x200 1x 0
Magicka Steam PC
Dodání ihned elektronicky! (1 ks)
74 Kč

Hra na PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: Akční

DIG_1216