PUBG Mobile 6000 + 2100 UC (Unknown Cash)

Značka: PUBG Corporation

Elektronická licence, použitelné pouze pro účty spojené s PUBG Mobile

 

Dostupnost Dodání ihned elektronicky! (>5 ks)
2 905 Kč
PUBG Mobile 6000 + 2100 UC (Unknown Cash)
Značka: PUBG Corporation

PUBG Mobile 6000 + 2100 UC

PlayerUnkown's Battlegrounds (PUBG) je gigantem herního průmyslu moderní generace, který je sám zodpovědný za iniciaci masivní popularity celého žánru Battle Royale. V roce 2018 vydala společnost Tencent Games hru PUBG Corporation pro mobilní zařízení, jako jsou systémy Android nebo iOS. Uživatelé si hru mohou stáhnout zcela zdarma, pokud však chcete ze svého zážitku vytěžit maximum, měli byste si zakoupit PUBG Mobile 1500 + 300 UC redeem kód!

Získejte UC - PUBG Mobile čeká!
Hru PlayerUnkown's Battlegrounds pro Android a iOS lze bezpochyby považovat za vrchol mobilních stříleček. Těžko najdete mobilní port online akční hry, který by byl zvyklý na uživatelský komfort v takové míře! Střílení, plenění, kooperace a přežívání v bitvě mezi 100 hráči na zmenšujícím se bojišti je při hraní PUBG na mobilu stejně poutavé jako na PC nebo konzolích. Zážitek je navíc umocněn virtuální měnou Unknown Cash (UC) PUBG, kterou můžete utratit za úžasné herní nákupy, které hru personalizují! Kupte si PUBG Mobile 1500 + 300 UC redeem kód a využijte všech výhod!

Co si můžete za PUBG UC koupit?
Měna UC funguje podobně jako mnoho virtuálních měn z alternativních online herních titulů, protože se také používá k nákupu exkluzivních herních předmětů, které mají měřitelnou reálnou hodnotu. Nemusíte se obávat "pay to win" ani žádných jiných neférových výhod - herní sortiment se většinou skládá z kosmetických předmětů, jako je oblečení postav, skiny zbraní, padáky a bedny. V taktických střílečkách z pohledu třetí osoby, jako je PUBG, často musíte na svou postavu zírat celé minuty nebo hodiny. Proč si nekoupit PUBG Mobile 1500 + 300 UC redeem kód a nezajistit, aby váš avatar vypadal stejně cool jako vy? Vyžádejte si kód a užijte si PUBG Mobile naplno!

Jak uplatnit kód PUBG Mobile?
zakoupený kód aktivujete zde - https://www.pubgmobile.com/act/a20180515iggamepc/

Kategorie: Předplacené karty na PUBG Mobile
Platforma: PUBG MOBILE
Typ distribuce: Elektronická
Doprava: Zdarma na e-mail

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: