Civilization VI - Persia and Macedon Civilization & Scenario Pack (DLC) Steam PC

Značka: 2K Games

Hra na PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: RPG

 
Dostupnost Dodání ihned elektronicky! (>5 ks)
55 Kč
Civilization VI - Persia and Macedon Civilization & Scenario Pack (DLC) Steam PC
Značka: 2K Games

Jedná se o dodatek a je nutné vlastnit základní hru Civilization VI v platformě Steam! Alexander vede Makedonii a Cyrus vede Persii ve hře Sid Meier’s Civilization VI! Makedonská schopnost vám umožní dobýt celý svět a Persie dokáže zbohatnout a prosperovat, anebo nesmírně snadno zahájit překvapivý vpád. Tito historičtí protivníci se dobře doplňují a přinášejí nový scénář “Conquests of Alexander”.

Dokážete rozhodnout o osudu Blízkého východu a změnit běh dějin? Obsahuje makedonskou civilizaci s Alexandrem Velikým, jedinečnou jednotkou Hypaspist a jedinečnou budovou Basilikoi Paides:Jedinečná schopnost civilizace: Schopnost “Hellenistic Fusion” poskytuje Macedon Tech či Civic Eurekas podle toho, které čtvrti jsou přítomny v zabraném městě.Jedinečná schopnost velitele:

Alexandrova schopnost “To World’s End” umožňuje Makedoňanům setrvat ve válce déle díky tomu, že výrazně sníží unavenost válkou. Také Makedonii poskytne Hetairoi: rychlou těžkou jízdní jednotku, která začíná s bonusovým povýšením a nahrazuje jednotku Horseman.Jedinečná jednotka: Hypaspist nahrazuje jednotku Swordsman, získává dodatečné bonusy z podpůrných jednotek a je silnější při obléhávání čtvrtí.

Jedinečná budova: Basilikoi Paides lze postavit v jakémkoliv tábořišti, které nemá stáje. Poskytuje bonusy pro všechny kontaktní a střelecké pozemní jednotky i Hetairoi, kteří se ve městě vycvičí. Také dává bonus k vědě pokaždé, když se ve městě vycvičí jakákoliv jednotka kromě civilistů.Také obsahuje perskou civilizaci s Cyrusem, jedinečnou jednotkou Immortal a jedinečným vylepšením Pairidaeza:

Jedinečná schopnost civilizace: Schopnost “Satrapies” poskytuje Persii obchodní stezku zdarma, když vyvine Political Philosophy, a zvyšuje výnos z interních obchodních stezek.Jedinečná schopnost vůdce: Cyrus má schopnost “Fall of Babylon”, díky které získá bonus k pohybu a výnosům na krátkou dobu po vyhlášení překvapivé války a která navíc neguje část diplomatických postihů za vyhlášení překvapivé války.

Jedinečná jednotka: Jedinečnou perskou jednotkou je slavný Immortal. Tato náhrada za jednotku Swordsman získává bonus ke střeleckému útoku a má velmi silnou obranu.Jedinečné vylepšení: Pairidaeza poskytuje Culture, zlato i Appeal, jakož i bonus ke Culture či zlatu pro okolní čtvrti a městská centra. Postupem času přinese ještě vyšší výnos s tím, jak budete stoupat po technologickém a civilizačním žebříčku.Nový scénář “Conquests of Alexander”:

Dejte si závod s časem a prokažte, že jste stejně tak dobrý dobyvatel jako Alexandr Veliký! Tento scénář se zaměřuje na souboj, rozmach a kalkulované využití vašich velkých generálů.Na vyšších obtížnostech máte čím dál méně tahů, během kterých musíte dobýt známý svět, což představuje skutečnou výzvu pro vojenské stratégy.

Dva nové divy světa:Mausoleum v Halicarnassu: Do Civilization se vrací jeden ze starověkých sedmi divů světa. Mausoleum vám umožňuje získat dodatečné bonusy za velké admirály a velké stavitele.Apadana: Peršané prosluli díky svým audienčním halám a ten nejlepší příklad bylo možné nalézt v Persepoli. Tento div světa poskytuje dodatečné velvyslance pokaždé, když postavíte div světa – včetně Apadany!

 
Kategorie: Hry na Steam
Platforma: Steam
Typ distribuce: Elektronická
Žánr: Strategie
Jazyková verze: Anglicky
Doprava: Zdarma na e-mail

Trailer

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty

4085 football manager 2020 steam pc
Football Manager 2020 Steam PC
Dodání ihned elektronicky! (>5 ks)
627 Kč

Hra na PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: Simulátory

DIG_408
3035 crazy veggies steam pc
Crazy Veggies Steam PC
Dodání ihned elektronicky! (>5 ks)
60 Kč

Hra na PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: Logické  

DIG_58
P73v1vzAfvCqSnOFkQ1jufY35QIYwixmKVUP f2iUTs 350x200 1x 0
Marvel's Guardians of the Galaxy Steam PC
Dodání ihned elektronicky! (3 ks)
553 Kč

Hra na PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: Akční 

DIG_2430
7184 fallout new vegas ultimate edition steam pc
Fallout New Vegas (Ultimate Edition) Steam PC
Dodání ihned elektronicky! (>5 ks)
231 Kč

Hra na PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: RPG

DIG_1441
4409 euro truck simulator 2 beyond the baltic sea dlc steam pc
Euro Truck Simulator 2 Pobaltí Steam PC
Dodání ihned elektronicky! (>5 ks)
127 Kč

Hra na PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: Simulátory  

DIG_516