Civilization VI - Babylon Pack (DLC) Steam PC

Značka: 2K Games

Hra na PC - elektronická licence, klíč pro Steam

 
Dostupnost Dodání ihned elektronicky! (>5 ks)
81 Kč
Civilization VI - Babylon Pack (DLC) Steam PC
Značka: 2K Games

Jedná se o dodatek a je nutné vlastnit základní hru Civilization VI v platformě Steam!

Tento nový balíček s obsahem přináší Chammurapiho jakožto vůdce Babylonu. Babylonská civilizace vyniká ve vědě, vládních záležitostech a infrastruktuře. Obsahuje babylonskou civilizaci s Chammurapim, jedinečnou jednotkou Sabum Kibittum a jedinečnou budovou Palgum. Jedinečná schopnost civilizace: Schopnost „Enuma Anu Enlil“ umožňuje Eurekas poskytnout veškerou vědu na technologie, ale snižuje množství vygenerované vědy za každý tah.

Jedinečná schopnost vůdce: Chammurapiho schopnost „Ninu Ilu Sirum“ postaví budovu s nejnižší výrobní cenou v každé specializované čtvrti zadarmo při prvním postavení čtvrti.Tato schopnost rovněž poskytuje bonusový Envoy při prvním postavení libovolné další čtvrti. Netýká se Government Plaza.Jedinečná jednotka: Babylon obsahuje jedinečnou jednotku Sabum Kibittum.

Tato starověká kontaktní jednotky poskytuje zvýšenou bojovou sílu proti těžké a lehké kavalerii a má dodatečný pohyb a dohled.Jedinečná budova: Palgum nahrazuje Watermill.Odemyká se s Irrigation a poskytuje dodatečnou výrobu a ubytování. Rovněž zvyšuje jídlo generované všemi políčky s pitnou vodou, ale město musí být u řeky.

Balíček Babylon rovněž představuje nový volitelný herní režim „Heroes and Legends“, který obsahuje legendární postavy z velkých světových kulturních tradic jako hratelné jednotky.Rekrutujte legendární postavy pod svůj prapor a dosáhněte nových výšin prosperity, inovace a vojenské moci.

Nové hrdiny můžete objevit díky Heroic Tales City Project či průzkumem a diplomacií městských států. Každý hrdina má jednu či více jedinečných schopností podle svých historických či mytických skutků. Propleťte skutečnost a mýtus a vytvořte nové příběhy, vítězství a legendy své civilizace. Hrdinové mají konečnou životnost a po určitém počtu tahů odejdou, ale můžete je přivolat znovu pomocí víry, aby vám pomohli ještě jednou.

Když hrdina poprvé zemře či odejde, nechá po sobě dvě Heroic Relic Great Works: epický a symbolický předmět. Tyto relikvie mohou pomáhat jejich civilizace po zbytek hry. Monumenty mohou tyto předměty vystavit ve dvou nových pozicích pro Heroic Relic.Dodatečný nový obsah:24 nových slavných lidí - například básník Rumi (spisovatel), kulturní antropoložka Margaret Mead (vědkyně) a egyptský architekt Imhotep (technik).6 nových městských států - včetně jednoho od každého typu:

Kulturní, průmyslový, vojenský, náboženský, vědecký a obchodní.2 jedinečná vylepšení odemčená novými městskými státy:Mhavihara postaví městský stát Nalanda a poskytuje dodatečnou vědu a ubytování.

Rovněž přidává bonusovou víru každému okolnímu svatému místu a bonusovou vědu každému okolnímu kampusu. Mahavihara odemyká náhodnou technologii při prvním postavení a musí být postavena na ploché zemi nikoliv v sousedství další Mahavihary.Trading Dome postaví městský stát Samarkand a poskytuje dodatečné zlato plus další bonusové zlato za každý okolní luxusní zdroj. Mezinárodní obchodní cesty vycházející z měst s Trading

 
Kategorie: Hry na Steam
Platforma: Steam
Typ distribuce: Elektronická
Žánr: Strategie, Simulátory
Jazyková verze: Anglicky
Doprava: Zdarma na e-mail

Trailer

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty

3527 naruto shippuden ultimate ninja storm legacy steam pc
Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Legacy Steam PC
Dodání ihned elektronicky! (>5 ks)
755 Kč

Hra na PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: Akční  

DIG_222
4136 the dark pictures anthology man of medan steam pc
The Dark Pictures Anthology: Man Of Medan Steam PC
Dodání ihned elektronicky! (2 ks)
271 Kč

Hra na PC - elektronická licence, klíč pro Steam

DIG_425
6E JoOe VforJ2 JlX ueVRqnQ0hBbRp1pAMuEIzHe4 350x200 1x 0
255 Kč

Hra na PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: Strategie

DIG_1061
3389 disney the princess and the frog steam pc
Disney The Princess and the Frog Steam PC
Dodání ihned elektronicky! (1 ks)
87 Kč

Hra na PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: Dobrodružné

DIG_176
5252 nier automata steam pc
NieR: Automata Steam PC
Dodání ihned elektronicky! (>5 ks)
850 Kč

Hra na PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: RPG

DIG_797