Batman: Arkham Knight Steam PC

Hra na PC - elektronická licence, klíč pro , žánr: Akční

 
Dostupnost Dodání ihned elektronicky! (>5 ks)
81 Kč
Batman: Arkham Knight Steam PC

Pokud si hru předobjednáte u nás, získáte navíc: 4 exkluzivní mapy pro módy výzvy, ve kterých budete hrát za Harley Quinn WayneTech Booster Pack s několika vylepšeními do začátku: pokládá pastí z explozivního gelu, útok během skoku/letu, možnost zaútočit batarangem během skoku/letu a vylepšením útočné síly Batmobilu.     Batman™: Arkham Knight posouvá cenami ověnčenou Arkham trilogii od Rocksteady Studios do jejího epického konce.

Batman: Arkham Knight, vyvíjený exkluzivně pro next-gen platformy, představuje unikátně navrženou verzi Batmobilu od Rocksteady. Extrémně kladně přijaté přidání tohoto legendárního vozidla, kombinované s osvědčeou hratelností Arkham série, nabízí hráčům prohánějícím se ulicemi a vznášejím se mezi mrakodrapy celého města Gotham, ultimátní a ucelený batmanovský zážitek. V tomto úžaszném finále se Batman postaví dosud největší hrozbě městu, které se zavázal chránit - Scarecrow se vrátil, aby sjednotil superkriminálníky Gothamu a zničil Batmana jednou pro vždy.

Hlavní vlastnosti: Buď Batman – Prožijte kompletní batmanovský zážitek ve hře, kde se Temný rytíř vydává do závěrečné kapitoly Arkham trilogie od Rocksteady.Hráči se stanou nejlepším světový detektivem díky představení nového Batmobilu a vylepšením zásadních vlastností titulu jako soubojový systém, plížení, forenzní analýza a navigace. Nový Batmobile – Batmobile ožívá díky úplně novému originálním designu se zajímavým vizuálním zpracováním a celou škálou integrovaných high-tech vymožeností.

Toto legendární vozidlo vytvořené tak, abyste v něm mohli jezdit v celém městě a bylo schopné transformace z vysokorychlostního stíhacího režimu do bitevního režimu, se stalo srdcem herního designu a dovoluje hráčům prohánět se ulicemi v neuvěřitelných rychlostech při stíhání těch nejnebezpečnějších gothamských záporáků. Batmobile také vylepšuje batmanovy dovednosti v každé oblasti, od hledání cest a forenzní analýzy až po boj a řešení hádanek, což vytváří jedinečný pocit dokonalého propojení muže a stroje. Tento epický závěr Arkham trilogie od Rocksteady – Batman: Arkham Knight, přináší do města Gotham válku "všechno nebo nic".

Zasáhni a zmiz" souboje v Batman: Arkham Asylum, které se vystupňovaly do zničující konspirace proti obyvatelům v Batman: Arkham City, a vyvrcholí v ultimátním střetnutí o budoucnost Gothamu. Osud města, odkázaného na milost a nemilost Scarecrowa, visí na vlásku, když se objevuje Arkham Knight, úplně nová, originálí postava v batmanovském světě, a také rozsáhlý seznam jiných proslulých záporáků jako Harley Quinn, The Penguin, Two-Faces a Riddler.

Prozkoumejte celý Gotham – Úplně poprvé dostanou hráči možnost prozkoumat celý Gotham ve zcela otevřeném a volném herním světě. Gotham, více než pětkrát větší než v Batman: Arkham City, byl oživen s tou samou úrovní podrobností a důrazem na detail, pro které jsou Arkham hry známé. Vedlejší mise Most Wanted – Hráči se můžou plně ponořit do chaosu vyvěrajícího na povrch ulic Gothamu. Střetnutí s těmi největšími kriminálními mozky jsou garantována, ale současně hra nabízí hráčům příležitost zaměřit se a zlikvidovat jednotlivé záporáky nebo se věnovat příběhové lince. Nové možnosti v oblasti boje a vybavení - Hráči dostanou do rukou více bojových chvatů a high-tech vybavení než kdy dřív.

Nová schopnost "gadgets while gliding" dovoluje Batmanovi používat vybavení jako batarangy, hák nebo vrhač lana  během plachtění, a Batmanův opasek byl opět vylepšen, aby dokázal pobrat všechno nové vybavení, které rozšiřuje jeho schopnosti forenzního vyšetřování, nenápadných přepadů a boje.       BATMAN: ARKHAM KNIGHT software © 2014 Warner Bros. Entertainment Inc. Vyrobilo Rocksteady Studios.   BATMAN a všechny postavy, jejich typický vzhled a přidružené prvky jsou ochranné známky DC Comics © 2014. Všechna práva vyhrazena.WB GAMES LOGO, WB SHIELD: ™ & © Warner Bros. Entertainment Inc.(s14)  

 
Kategorie: Hry pro PC
Platforma: Steam
Typ distribuce: Elektronická
Žánr: Akční, Dobrodružné, Indie
Jazyková verze: Anglicky
Doprava: Zdarma na e-mail

Trailer

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty

WdwMwKH 350x200 1x 0
S.T.A.L.K.E.R: Call of Pripyat GOG PC
Dodání ihned elektronicky! (2 ks)
608 Kč

Hra na PC - elektronická licence, klíč pro Gog.com, žánr: Akční

DIG_1974
ruynAmO 350x200 2x 0
499 Kč

Hra na PC - elektronická licence, klíč pro Uplay, žánr: Strategie

DIG_2075
1YA6hA3NNs2qY470DqSqCDIY2uP7bCSKOXcNTXEupBM 350x200 2x 0
Jagged Alliance 2 Gold Steam PC
Dodání ihned elektronicky! (>5 ks)
170 Kč

Hra na PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: Strategie

DIG_1894
uhfdlwlxixe3out9bmzx 350x200 2x 0.jpg
Mass Effect 3 Origin PC
Dodání ihned elektronicky! (>5 ks)
294 Kč

Hra na PC - elektronická licence, klíč pro Origin, žánr: Akční

DIG_1927
5132 ea access 12 months xbox one microsoft store pc
EA Access 12 Months Xbox One Microsoft Store PC
Dodání ihned elektronicky! (>5 ks)
1 194 Kč

Hra na PC - elektronická licence, klíč pro Microsoft Store

DIG_757