Temtem Steam PC

Značka: Humble Bundle

Hra na PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: Dobrodružné

Dostupnost Dodání ihned elektronicky! (>5 ks)
1 346 Kč
Temtem Steam PC
Značka: Humble Bundle

Každé dítě sní o tom, že se stane Temtem krotitelem; prozkoumávání šesti ostrovů ve souostroví ve vzduchu, objevování nových druhů a navazování dobrých přátel na cestě. Nyní je řada na vás, abyste zahájili epické dobrodružství a splnili tyto sny. Chytte nový Temtem na plovoucí ostrovy Omninesia, bojujte s jinými krotiteli na písečných plážích Deniz nebo obchodujte se svými přáteli v polích Tucma s popelem. Porazte vždy otravný klan Belsoto a ukončete jeho spiknutí, abyste vládli nad souostrovím, porazili všech osm vůdců Dojo a stali se konečnou krotitelkou Temtem! To jsou plovoucí ostrovy, kde Temtem a lidé žijí v míru. Každý ostrov je úplně jiný svět, ale máme něco společného - naši lásku k bitvám Temtem a Temtem!

Neohrožené krotitelé jako vy cestují ve vzducholodí do nejvzdálenějších částí souostroví, aby našli nejlepší Temtem. Každý mladý krotitel sní o tom, že se stane nejlepším… Příběh kampaně: Cesta napříč šesti živými ostrovy a vydejte se na dobrodružství, že se stanete Temerovým krotitelem při boji proti zlu Clanovi Belsotovi. Online svět: Dny cestování sólo skončily; v Temtem je svět masivně multiplayerový. Připojit se můžete zkrotit z celého světa a budete je moci vidět kolem sebe, prožít dobrodružství s vámi a bojovat o to, aby se stal nejlepším krotitelem Temtem. Co-Op Adventure: Budete se moci kdykoli spojit s přítelem a spolupracovat na dosažení dalšího cíle. Chyťte nový Temtem, dokončete trasu nebo se postavte proti Temtem Leader; to vše při souboji s vaším přítelem v duálních bitvách! Bydlení: Kupte si svůj vlastní dům v Atoll Row a ozdobte ho svou cestou. Kupte si nový nábytek, obarvte stěny a budete připraveni pozvat přátele!

Přizpůsobit: Přizpůsobte svou postavu tak, aby vynikla z davu a získávejte novou kosmetiku, zatímco budete bojovat s jinými krotiteli. Vyberte si hloupý klobouk, pohodlnou mikinu, kalhoty a jste připraveni jít! Nebo možná budete raději nosit full-on cosplay vašeho oblíbeného Temtem? Konkurenční: Začněte výběrem 8 Temtem a začne fáze výběru a zákazu. Střídejte se se svým soupeřem a vyberte si Temtem a zakažte je. Až budou všechna rozhodnutí učiněna a otočení skončí, skončíš s týmem Temtem 5 a bitva začne. Vždy roste: Nový obsah se neustále přidává do Temtem, nových událostí, nových misí, nové kosmetiky, nového Temtem a nových způsobů hraní!

Kategorie: Hry na Steam
Platforma: Steam
Typ distribuce: Elektronická
Žánr: Multiplayer, RPG, Co-op, Indie, MMO
Doprava: Zdarma na e-mail

Trailer

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty

6203 the evil within the consequence dlc steam pc
The Evil Within - The Consequence (DLC) Steam PC
Dodání ihned elektronicky! (>5 ks)
82 Kč

Hra na PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: Akční  

DIG_1114
oGageGXPOEL6yZa3G QWeZBSz6sbxVwLm7QxnEbKZmY 350x200 1x 0
138 Kč

Hra na PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: Akční

DIG_1711
4973 devil may cry 4 special edition steam pc
Devil May Cry 4 (Special Edition) Steam PC
Dodání ihned elektronicky! (>5 ks)
190 Kč

Hra na PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: Akční

DIG_704
5453 f1 2016 steam pc
F1 2016 Steam PC
Dodání ihned elektronicky! (>5 ks)
1 817 Kč

Hra na PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: Závodní

DIG_864
5756 cities skylines snowfall dlc steam pc
Cities: Skylines - Snowfall (DLC) Steam PC
Dodání ihned elektronicky! (>5 ks)
88 Kč

Hra na PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: Strategie

DIG_965