Oculus Quest 2 128 GB (US verze) + HRA BEAT SABER ZDARMA!

Značka: Oculus

Beat Saber ZDARMA jako dárek! (Vztahuje se pouze na nové zboží, nikoliv na použité/rozbalené zboží)

Headset pro virtuální realitu Oculus Quest 2 128 GB (US verze) s adaptérem v ceně

Varianta:
Dostupnost Skladem (>5 ks)
11 789 Kč
Oculus Quest 2 128 GB (US verze) + HRA BEAT SABER ZDARMA!
Značka: Oculus

Beat Saber ZDARMA jako dárek!

Po první aktivaci nového Oculus Quest 2 na svém účtu byste měli obdržet e-mail s odkazem, který je třeba rozkliknout, abyste si kopii hry Beat Saber mohli uplatnit na svém účtu. Pokud jej ve své schránce nevidíte, nezapomeňte zkontrolovat také složky s nevyžádanou poštou/spamem. Jakmile to uděláte, stačí si Beatsaber na svém zařízení nainstalovat z obchodu.

Pokud e-mail nemůžete najít nebo máte potíže s aktivací, klidně pošlete našemu týmu ticket na podporu, aby se na to podíval za vás: https://metaque.st/Support.

Nechte se vtáhnout do jiného světa, aniž byste museli vytáhnout paty z obýváku. Headset pro virtuální realitu od značky Oculus vám nabídne zcela nové a neokoukané hraní her. Nasaďte si brýle, popadněte ovladače a pozvěte své přátele, aby se k vám připojili. Užijete si při tom krásně ostrý obraz a kvalitní prostorový zvuk. Headset je vybaven špičkovým procesorem a 6gigabytovou pamětí RAM, nabízí tak jedničkový chod. Vylepšené ovladače Oculus Touch skvěle sledují vaši ruku a registrují tak každý váš pohyb.

Jedničkový výkon

Brýle jsou vybaveny vysoce kvalitním procesorem, díky kterému poskytují jedničkový výkon. Platforma Qualcomm Snapdragon XR2 vám ve spojení s 6gigabytovu RAM pamětí nabídne špičkový chod. 
Jedničkový výkon

Ovladače registrující každý pohyb

S přepracovanými, ještě lepšími ovladači Oculus Touch poznáte novou úroveň virtuální reality. Perfektně sledují vaši ruku, každý pohyb tak budete mít na dosah prstu. 
Ovladače registrující každý pohyb

Dokonale ostrá grafika

Ať už jste v pohybu, nebo stojíte na místě, obraz před vámi bude vždy dokonale ostrý. Brýle disponují rozlišením 832×1920 pixelů na oko, nabízejí tak maximální zážitek ze hry. 

 

Dokonale ostrá grafika

Špičkový 3D zvuk

Díky kvalitním vestavěným reproduktorům si užijete také perfektní 3D audio. Těšit se můžete na jemný prostorový zvuk v každém tónu. 
Špičkový 3D zvuk

Vždy ve spojení s přáteli

Ve virtuální realitě se díky propojení s Facebookem můžete potkávat se svými přáteli a objevovat nové komunity napříč celým světem. Každé hraní si tak užijete ještě více. 
Vždy ve spojení s přáteli
 
Kategorie: VR brýle
Barva: Bílá
Hmotnost: 321 g
Kapacita Uložiště: 128 GB
Maximální rozlišení: 1832 × 1920 px
Obnovovací frekvence: 90 Hz
Operační paměť: 6 GB
Typ procesoru: Qualcomm Snapdragon XR2
Vlastnosti: Mikrofon, Bluetooth, Wi-Fi, USB-C
Doprava: Krabicová

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: