Forza Horizon 4 (PC/XONE) Microsoft Store PC

Hra na PC - elektronická licence, klíč pro Microsoft Store, žánr: Závodní

 
Dostupnost Dodání ihned elektronicky! (>5 ks)
937 Kč
Forza Horizon 4 (PC/XONE) Microsoft Store PC

Jeden z nejznámějších závodních simulátorů přichází s pokračováním, které opět přinese jen to nejlepší ze světa rozpálených pneumatik. Pohybovat se můžete po sdíleném světě, což znamená, že všichni ostatní jezdci jsou skuteční hráči. Západ slunce nebo zářící úplněk tak zažíváte všichni ve stejnou dobu. Hrát můžete i v režimu kampaně, která nabídne klasické závody, drifty, akrobacii, úpravy aut a mnohá další.

Díky podpoře 4K a HDR bude cestování po historické Británii skvělým vizuálním zážitkem. Objevujte skutečné hory, údolí, jezera nebo stavby a nechte se unášet nadčasovým grafickým zpracováním.  

Velký výběrAť už závodit, nebo se jen prohánět po otevřeném světě, máte možnost s celkem 450 auty od více než 100 licencovaných výrobců.

Zjistěte, jak se jezdí se sportovním autem v terénu a s SUV po dálnicích. Propracovaná kampaňAbyste se pouze nepotulovali po mapě, je tu pro vás připravena důkladně zpracovaná kampaň, která vás však neprozkouší pouze v oblasti závodních okruhů, ale užijete si i plno driftování v blátivých zatáčkách či akrobatické kousky před natěšeným obecenstvem.

Otevřený světAby se hráči necítili spoutáni pouze plněním úkolů herní kampaně, mohou se kdykoli rozhodnout přestat závodit a jen tak si vyrazit prozkoumávat krásy Velké Británie. Fantazii se meze nekladou, a tak ani silnice není pevný bod, na kterém byste se museli striktně držet.  

 
Kategorie: Hry na Microsoft Store
Platforma: Microsoft Store
Typ distribuce: Elektronická
Žánr: Simulátory, Závodní
Jazyková verze: České titulky, Anglicky
Doprava: Zdarma na e-mail

Trailer

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: