Far Cry: New Dawn Uplay PC

Značka: Ubisoft

Hra na PC - elektronická licence, klíč pro uPlay, žánr: FPS

Dostupnost Dodání ihned elektronicky! (>5 ks)
190 Kč
Far Cry: New Dawn Uplay PC
Značka: Ubisoft

Nový začátek a nový nepřítel jsou tady.

Dvojčata budou značným problémem, ale hráč si s nimi může lehce poradit v FPS s otevřeným světem a prvky RPG, Far Cry New Dawn.

Když náboženský fanatik zničil vše živé v okruhu desítek kilometrů, tak lidem nezbylo nic jiného než se schovat do podzemí, tam vydrželi desítky let a poté, jakmile se situace uklidnila, konečně mohli ven. Vše stihlo zarůst nádhernou trávou a po okolí se začala potulovat i zvířata, která však byla ovlivněna radiací. Montana tak byla proměněna k nepoznání. Její tvář se snaží opravit jeden šikovný muž a desítky jeho příslušníků. Proti tomu však budou dvě egocentrická dvojčata.

V otevřených lokacích je o zbraně nouze, pokud je hráč zrovna neukradne nepříteli. Ten se nyní dělí do několika úrovní, díky čemuž není tak jednoduché ho zabít. Hráč také musí věnovat péči svému zbrojnímu arzenálu, který si musí hlavně vytvořit, díky stavebním částem. Komplexní crafting ho tak může povznést na vyšší úroveň v rámci potravního žebříčku. Mise jsou rozmanité a hráč je může plnit vícero způsoby. Umělá inteligence je však velmi chytrá a bude bojovat.

Vezmi si zpět svobodu!

Kategorie: Hry na Uplay
Platforma: Uplay
Typ distribuce: Elektronická
Žánr: Akční, FPS, Multiplayer, Co-op, Adventury
Jazyková verze: České titulky, Anglicky
Doprava: Zdarma na e-mail

Trailer

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: