Xbox Game Pass Ultimate – 14 Dní Předplatné (PC/XONE) Microsoft Store PC

Neohodnoceno

14 denní členství, elektronická licence

Dostupnost Dodání ihned elektronicky! (> 5 ks)
219 Kč
Xbox Game Pass Ultimate – 14 Dní Předplatné (PC/XONE) Microsoft Store PC
Neohodnoceno

Zakoupením a aktivací Xbox Game Pass Ultimate dojde automaticky k vylepšení již existujícího Xbox Live Gold nebo Xbox Game Pass. Již vypršené členství také může nabídnout upgrade na Ultimate.

Získejte možnost zahrát si nejnovější a prémiové tituly na své konzoli Xbox a zároveň na počítači s Windows 10. Objevte novou oblíbenou hru a užijte si hodiny volné zábavy. Buďte jedni z prvních, kteří si zahrají očekávané herní novinky od Xbox Games Studio již v den jejich vydání. Ve své knihovně najdete více než 100 her, ze kterých si můžete vybrat podle své nálady a herních preferencí. Díky aplikaci Xbox Game Pass můžete hry objevovat a stahovat do své konzole či počítače, ať se nacházíte kdekoli. S úrovní členství Ultimate navíc získáte spoustu dalších výhod.

Členové s předplatným Xbox Game Pass získají přístup do neustále se rozvíjející knihovny s více než 100 originálních herních titulů, mezi kterými si vyberou i ti nejnáročnější hráči. K dispozici je široká škála herních žánrů od akčních her přes adventury, RPG, sportovní a závodní simulátory až po nenáročné oddechovky.

V knihovně najdete množství her, které jsou vhodné pro všechny hráče bez ohledu na věk či úroveň dovedností. Každý v domácnosti se tak může jednoduše připojit a užít si trochu nefalšované zábavy.

Pouze na Xboxu můžete hrát exkluzivní hry, jako je série Halo, Forza nebo Gears of War. Všichni předplatitelé navíc získají možnost zahrát si novinky z Xbox Game Studios, jako je Microsoft Flight Simulator, Ori nebo Bleeding Edge, již v den vydání. Samozřejmostí jsou také pravidelné slevy.

S úrovní členství Ultimate získáte také členství Xbox Live Gold, díky kterému každý měsíc získáte 2-4 hry zdarma, unikátní slevy na vybrané hry či možnost hrát s přáteli online. Navíc se členství Ultimate vztahuje na konzoli Xbox i počítač zároveň.

Kategorie: Hry na Microsoft Store
Platforma: Microsoft Store
Typ distribuce: Elektronická
Doprava: Zdarma na e-mail

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty

3842 microsoft visio std 2019 all languages d86 05822 microsoft store pc
10 499 Kč

Hra na PC - elektronická licence, klíč pro Microsoft Store

DIG_327
4511 forza horizon 4 pc microsoft store pc
Forza Horizon 4 (PC/XONE) Microsoft Store PC
Dodání ihned elektronicky! (> 5 ks)
689 Kč

Hra na PC - elektronická licence, klíč pro Microsoft Store, žánr: Závodní  

DIG_550
HuV9dPhWzcrUMLRFA1AoSCRPlDnHOGbrr1 qrGXjwpk 350x200 1x 0
440 Kč

Hra na PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: Strategie

DIG_1835
3329 forza horizon 4 lego speed champions dlc microsoft store pc
3 613 Kč

Hra na PC - elektronická licence, klíč pro Microsoft Store  

DIG_156