TP-LINK Tapo C310 Outdoor Wi-Fi Camera

Neohodnoceno
Dostupnost Skladem (> 5 ks)
1 435 Kč
TP-LINK Tapo C310 Outdoor Wi-Fi Camera
Neohodnoceno

Tapo C310 je venkovní bezpečnostní kamera, která vám pohlídá vchod, pozemek nebo třeba zahradu. Je vybavena rozlišením 3 Mpix, poskytuje tak ostrý a živý obraz. Nechybí jí ani noční vidění a bez potíží zaznamená aktivitu i ve tmě. V případě pohybu zašle okamžité upozornění na váš smartphone. Kamera je vybavena bezdrátovým připojením, v případě potřeby ji však lze zapojit i pomocí kabelu. Disponuje odolným designem, díky kterému ji lze umístit i do venkovních podmínek.

Živý obraz i v noci

Kamera je vybavena rozlišením 3 Mpix a poskytuje kvalitní, ostrý obraz. I na velmi malou vzdálenost rozpoznáte, co se zrovna děje. Vybavena je také nočním viděním až na 30 metrů, i ve tmě tak budete mít perfektní přehled o dění venku.
 

Upozorní vás na každý pohyb

Dojde-li před kamerou k pohybu, okamžitě to zaznamená a na váš chytrý telefon zašle upozornění. Nechybí jí ani automatická siréna.
 

Bezdrátové i kabelové připojení

Sami si zvolíte, která varianta je pro vás lepší. Kameru lze zapojit pomocí kabelu, nebo si užívat bezdrátového provozu.
 

Vysoce odolný design

Kamera se chlubí odolností s certifikací IP66, která ji pomáhá chránit i v drsném venkovním prostředí. Odolá silnému větru, prachu a dešti
 

Zvuková funkce

S pomocí kamery můžete i komunikovat. Disponuje dvoucestným audiem, které vysílá i přijímá zvuk. Můžete tak třeba oslovit kurýra, který čeká u vchodu.

Snadné nastavení i ovládání

Díky chytré aplikaci Tapo si kameru snadno nastavíte a jednoduše ji ovládáte. Na jednom místě si snadno zobrazíte právě snímaný obraz, nebo přehrajete záznamy. Veškeré video ukládá kamera přímo na paměťovou kartu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: