Tom Clancys The Division 2 Uplay PC

Značka: Ubisoft

Hra na PC - elektronická licence, klíč pro uPlay, žánr: Akční

Dostupnost Dodání ihned elektronicky! (>5 ks)
213 Kč
Tom Clancys The Division 2 Uplay PC
Značka: Ubisoft

Tom Clancys The Division 2 je druhý díl výborné loot-and-shoot záležitosti, ve které na hráče čeká spousta brutální střelby, zajímavých lokací a surových nepřátel, kteří neznají slitování.

Smrticí virus zasáhl všechny americká města. Výjimkou nebyl ani Washington, D.C., právě v něm se hra odehrává. Civilisté, kteří se vyhnuli smrtelné nákaze, nakonec zformovali frakce a nyní mezi sebou válčí o moc.

Hráč je také členem jedné z nich, akorát, že jde přímo o tu vládní. Nedostatek základních potřeb je naprosto otřesný a hráč bude muset opravdu zatnout zuby, aby dokázal odpor nepřátel zlomit. Ani oni se nechtějí vzdát svého jídla. Po dohrání čeká na hráče ještě jedno překvapení v podobě módu New Game +, kdy se na scéně objeví ten opravdový nepřítel, který bude představovat ještě větší hrozbu než původní frakce.

Kromě výborné kooperační zábavy se hráč dočká i návratu Temné zóny, která byla rájem PvP utkání, zároveň v ní však hráč mohl najít ten nejcennější loot. Přestřelky jsou dynamické a hráč může, stejně jako v předchozím titulu, použít kryt, aby nebyl pouze lehkou kořistí. Nechybí ani široké možnosti specializací nebo perfektní grafické zpracování, které je doprovázeno výtečným ozvučením.

Kategorie: Hry na Uplay
Platforma: Uplay
Typ distribuce: Elektronická
Žánr: Akční, RPG, Adventury, MMO
Jazyková verze: Anglicky
Doprava: Zdarma na e-mail

Trailer

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: