Tom Clancy's Splinter Cell: Conviction Steam Uplay PC

Značka: Ubisoft

Hra na PC - elektronická licence, klíč pro uPlay, žánr: Akční

 
Dostupnost Dodání ihned elektronicky! (>5 ks)
3 657 Kč
Tom Clancy's Splinter Cell: Conviction Steam Uplay PC
Značka: Ubisoft

Vyšetřování smrti jeho dcery nevědomky zavede bývalého agenta Sama Fishera ke zjištění, že byl zrazen jeho dřívější agenturou, Third Echelon. Jako odpadlík teď Fisher závodí s časem, aby překazil plány teroristů ohrožující miliony lidí.  

Tom Clancy’s Splinter Cell: Conviction spojuje revoluční vylepšení hry s vysokooktanovým, příběhem a po zuby vás vyzbrojí high-tech výzbrojí a smrtícími dovednostmi elitního agenta, a vyzve vás, abyste vstoupili do nebezpečného světa, kde dojít spravedlnosti znamená vytvořit si vlastní pravidla.  

Nová úroveň akce v sérii Splinter Cell: Celý arzenál nejmodernějších inovací vám dovolí obejít vaše nepřátele díky systému Last Known Position, označit a zlikvidovat nepřátele pomocí funkce Mark and Execute a spousty dalšího.

Blockbusterový zážitek: Unikátní styl vyprávění příběhu vás udrží napjaté, zatímco se budete proplétat nejistým světem odpadlého agenta, kde je důvěra nemožná a spravedlnost vyžaduje postavit se nad zákon.

Vizuální zpracování, ze kterého vám spadne brada: Nový, revoluční  přístup ke grafice vám poskytne ucelený herní zážitek, který vás udrží přikované k obrazovkám při sledování dalšího příběhu Sama Fishera. Explozivní hraní online: Zbrusu nové návykové multiplayerové režimy zvyšují intenzitu dramatičnosti víc než kdy dřív.    

© 2002-2010 Ubisoft Entertainment. Všechna práva vyhrazena. Splinter Cell, Splinter Cell Conviction, Splinter Cell Double Agent, Splinter Cell Chaos Theory, Sam Fisher, ikona vojáka, Ubisoft, Ubi.com a lobo Ubisoft jsou ochranné známky Ubisoft Entertainment v USA a ostatních zemích. 

PRO AKTIVACI HRY PO INSTALACI, PŘÍSTUP K ONLINE FUNKCÍM, HRANÍ ONLINE NEBO ODEMYKÁNÍ EXKLUZIVNÍHO OBSAHU JE POTŘEBA VYSOKORYCHLOSTNÍ INTERNETOVÉ PŘIPOJENÍ A PLATNÝ ÚČET VE SLUŽBĚ UPLAY. UNIKÁTNÍ AKTIVAČNÍ KLÍČ MŮŽETE POUŽÍT POUZE JEDNOU!

MUSÍ VÁM BÝT ALESPOŇ 13 LET, ABYSTE SI MOHLI VYTVOŘIT ÚČET VE SLUŽBĚ UPLAY BEZ SOUHLASU RODIČÍ.

UBISOFT MŮŽE UKONČIT PROVOZ JEDNÉ NEBO VÍCE SPECIFICKÝCH ONLINE FUNKCÍ PO 30 DNECH OD ZVEŘEJNĚNÍ UPOZORNĚNÍ NA WWW.SPLINTERCELL.COM. http://www.splintercell.com/conviction/

 
Kategorie: Hry na Uplay
Platforma: Uplay
Typ distribuce: Elektronická
Žánr: Akční, FPS, Dobrodružné
Jazyková verze: Anglicky
Doprava: Zdarma na e-mail

Trailer

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: