The Escapists 2 Steam PC

Značka: Team17

Hra na PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: Strategie

Dostupnost Dodání ihned elektronicky! (>5 ks)
66 Kč
The Escapists 2 Steam PC
Značka: Team17

Vězení v režimu pískoviště!  Vsaď všechno na jednu kartu, abys mohl utéct z nejtěžších vězení na světě. Objevuj největší vězení, jejich patra, střechy, ventilační šachty a podzemní tunely. Žij podle vězeňských zásad: choď na nástupy, vykonávej vězeňské úkoly, drž se ustálené rutiny… a potichu kuj plány, jak se dostat ven! Zdrhej z různých míst – od ledového vězení Fort Tundra po vlak řítící se pustinou nebo dokonce mimo naši atmosféru!   Vytvoř si vlastního vězně! Nastal čas zařídit, aby vězeň patřičně vypadal. Vybírej z obrovského arzenálu prvků.

Ať je  Tvoje postava výjimečná! Koneckonců, když plánovat velký útěk – tak na úrovni. Uteč s doprovodem! Spoj síly s 1–3 známými a dohromady vytvoříte neporazitelný tým mistrů útěků – a provedete nejsmělejší útěky v dějinách! Setkejte se online anebo na gauči a chystejte se na záludná dobrodružství! Spolupráce vám umožní připravit mnohem propracovanější a smělejší plány. Máš chuť si trochu zasoupeřit? Naskoč do režimu soupeření a dokaž, že své známé převyšuješ dovedností utéct z každého vězení!

Pokud všechno zklame, vyřešte si to na vězeňském dvoře. Pěstmi. Vypracuj plán útěku! Pobyt ve vězení vyžaduje kreativitu a omezuje zdroje dostupného nářadí. Pro dosažení cíle musíš vytvořit zbraň a nástroje tím, že vzájemně mezi sebou spojíš předměty každodenní potřeby jako je třeba mýdlo nebo ponožky. Kraď vidličky z jídelny a vykopej ve své cele tunel. Z novin vytvoř plakát a použij pásku k ukrytí důkazů. Rychle se přesvědčíš, že šedá páska řeší (skoro) všechny problémy! Připrav se na zápasy! V Escapists 2 je zaveden nový systém boje, díky čemuž jsou vězeňské bitky ještě lepší. Blokuj údery a spojuj různé útoky, a zároveň si drž od protivníka odstup, abys získal převahu.

Pamatuj na posilovnu, tam získáš trochu svalů. Nové způsoby útěku! Každé další vězení bude mít ještě více přísnější režim – proto plány útěků musí být mnohem… rafinovanější. Z každého vězení se dá utéct mnoha způsoby. Zkus například připravit mixturu, pomocí které nafinguješ svoji smrt. V takovém případě márnice za tebe udělá celou práci!   Charakteristika 10 vězení 4-osobní režimy kooperace a rivalizace v masové rozehrávce Režim drop-in/drop-out, online a na děleném monitoru Více než 300 možností personalizace Mnohopatrová vězení

Kategorie: Hry na Steam
Platforma: Steam
Typ distribuce: Elektronická
Žánr: Multiplayer, Simulátory, Indie
Jazyková verze: Anglicky
Doprava: Zdarma na e-mail

Trailer

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty

2870 outriders steam pc
Outriders Steam PC
Dodání ihned elektronicky! (2 ks)
324 Kč

Hra na PC - elektronická licence, klíč pro Steam

DIG_4
6041 company of heroes complete edition steam pc
Company of Heroes Complete Edition Steam PC
Dodání ihned elektronicky! (1 ks)
236 Kč

Hra na PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: Strategie  

DIG_1060
3467 dragon ball xenoverse 2 ultra pack set dlc steam pc
193 Kč

Hra na PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: Akční

DIG_202
4049 dying light ultimate survivor bundle dlc steam pc
Dying Light - Ultimate Survivor Bundle (DLC) Steam PC
Dodání ihned elektronicky! (5 ks)
41 Kč

Hra na PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: Akční  

DIG_396
5252 nier automata steam pc
NieR: Automata Steam PC
Dodání ihned elektronicky! (>5 ks)
634 Kč

Hra na PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: RPG

DIG_797