Jak obdržet hru metodou Steam Friend? 

Tyto hry jsou dodány přímo skrze aplikaci Steam. Ihned po zakoupení hry nám pošlete odkaz na Váš Steam profil (zaručujeme Vám, že osobní informace nebudou žádným způsobem zneužity či obchodovány) na info@yourgames.cz nebo livechat s číslem objednávky. Jakmile se o tom dozvíme, hru Vám zašleme. Rychlost dodání závisí čistě na komunikaci. Níže naleznete návod.

Pokud jste nám zapomněli poslat žádost, přijde Vám od nás e-mail, kde budeme chtít Váš odkaz na profil. Níže naleznete také návod, jak tento odkaz získat.

 


  

1. Při vytváření objednávky na hru, kterou dodáváme tímto způsobem, vložte
v sekci "Dodací údaje" do pole "Poznámky" odkaz na Váš Steam profil.

Pro zjištění odkazu na Váš Steam profil použijte tento odkaz.

2. Po přihlášení budete přesměrováni na stránku obchodu, kde stačí kliknout na Vaši přezdívku (na obrázku níže na YourGames.cz) a v rozevřeném poli na "Profil".

 3. Odkaz, který vidíte na stránce profilu (viz níže) použijte prosím do poznámky k objednávce.

4. Jakmile nám přijde objednávka, obratem Vám zašleme žádost o přátelství, abychom Vám hru mohli doručit (žádost uvidíte v políčku zpráv viz obrázek níže).

5. Po kliknutí na "new invites" zvolte "Accept" - poslední podmínka k tomu, aby mohlo doručení proběhnout bez komplikací.

Tento web používá soubory cookies k poskytování funkcí sociálních sítí, analýze návštěvnosti a k personifikaci reklamních sdělení. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas. Další informaceV pořádku