Steam Dárková Karta 25 EUR

Značka: Valve

Elektronická licence, klíč pro Steam

Dostupnost Dodání ihned elektronicky! (>5 ks)
829 Kč
Steam Dárková Karta 25 EUR
Značka: Valve

Dárková karta v hodnotě 25 EUR

 

Co je dárková karta Steam Wallet 25 EUR?

Obchod Steam je herní platforma známá po celém světě a důvěřují jí miliony hráčů. Dárková karta Steam je digitální dárková karta, kterou lze použít pouze ve službě Steam a přidat si na účet Steam Wallet určitou částku peněz. Steam karta 25 EUR převede 25 EUR přímo na váš účet Steam Wallet během několika minut. Jakmile peníze dorazí na váš účet, budete moci nakupovat v obchodě služby Steam. Pokud 25 eur není částka, kterou hledáte, podívejte se na naši kolekci dárkových karet Steam!

Jak používat dárkovou kartu služby Steam?

Každá dárková karta Steam má určitou hodnotu, například tato karta Steam má hodnotu 25 eur. Jakmile dárkovou kartu Steam nebo kód Steam Wallet uplatníte ve svém účtu Steam, peníze na kartě budou během několika okamžiků převedeny přímo na váš účet Steam Wallet! Pokud hledáte tu správnou částku, kterou byste si mohli přidat na svůj účet Steam Wallet, pak je dárková karta Steam 25 EUR ta pravá, pro kterou byste se měli rozhodnout! Taková dárková karta bude také skvělým dárkem pro někoho, kdo si váží videoher.

K čemu slouží dárková karta Steam?

Chcete si vyzkoušet něco ze žánru MMORPG? Nebo snad chcete zažít drsnou akci, při které vám v žilách koluje adrenalin? Nebojte se, v obchodě Steam najdete vše! Přidejte si tuto poměrně ideální částku na svůj účet v peněžence Steam s dárkovou kartou Steam 25 EUR a nepochybně objevíte fantastické hry, které vás na dlouhé hodiny připoutají k obrazovce! Nebo bude skvělým dárkem pro někoho, kdo obdivuje videohry stejně jako vy a my - tak si ji pořiďte ještě dnes za skvělou cenu!

Jak aktivovat dárkovou kartu služby Steam?

Dárkovou kartu Steam lze uplatnit v několika jednoduchých krocích:

- Přihlaste se ke svému účtu služby Steam;
- Nejprve klikněte na název svého účtu v pravém horním rohu stránky a poté klikněte na možnost Podrobnosti o účtu;
- Klikněte na možnost Přidat prostředky do peněženky služby Steam;
- Klikněte na možnost Uplatnit kód Steam peněženky;
- Zadejte kód dárkové karty Steam, který jste obdrželi v e-mailu;
- Klikněte na tlačítko Pokračovat. Všimněte si, že pokud jste kredit Steam Wallet na svém účtu ještě nikdy nepoužili, můžete být vyzváni k zadání své aktuální adresy, aby bylo možné určit správnou měnu.
Peníze by měly být na váš účet služby Steam Wallet převedeny během několika okamžiků. Užijte si nakupování!

Kategorie: Předplacené karty na Steam
Platforma: Přímé stažení
Typ distribuce: Elektronická
Doprava: Zdarma na e-mail

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: