Sony PlayStation 5 DualSense PS719727897

Značka: Sony

Oblíbená klasika prošla inovací, a nyní je ještě intuitivnější. Užijte si každou hru na maximum a nezapomeňte zachytit ty nejnapínavější momenty z vašich dobrodružství.

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Vyprodáno
1 699 Kč –9 % 1 539 Kč
Sony PlayStation 5 DualSense PS719727897
Značka: Sony
61O Bv75NGL. SL1500
1 699 Kč –9 %

Ještě lepší zážitek ze hry zakusíte díky dynamickým vibracím, které vám umožní prožít dobrodružství na obrazovce spolu s hlavními hrdiny. Natahování tětivy luku ucítíte stejně realisticky jako střílení ze zbraně. Vestavěný mikrofon i reproduktor umožní jednoduše komunikovat s vašimi spoluhráči. Nechybí ani konektor na sluchátka nebo USB-C. Novinkou je světelná lišta a tlačítko Vytvořit.

Živá hmatová odezva

Ovladač PlayStation 5 disponuje duálním pohonem, který dění ve hře přenáší dynamickými vibracemi do vašich rukou. Realisticky tak ucítíte například zpětný chod zbraní nebo sešlápnutí brzd.
Živá hmatová odezva

Zvěčnění nejnapínavějších akcí

Na ovladači najdete konektor na sluchátka, reproduktor i vestavěný mikrofon pro komunikaci s přáteli. Tlačítko Vytvořit zachytí ty nejdůležitější momenty, se kterými se můžete ihned pochlubit na sociálních sítích.
Zvěčnění nejnapínavějších akcí

Nové prvky, klasické zpracování

Ovladač PlayStation 5 prošel inovací, ale zachoval si ikonické intuitivní rozložení ovládacích prvků. Novinkou je například světelná lišta, konektor USB-C nebo vestavěný akcelerometr a gyroskop.
Nové prvky, klasické zpracování

Volitelná dobíjecí stanice

Interní baterii můžete dobíjet ve volitelně dostupné dokovací stanici DualSense Charging Station, kam se vejdou hned dva ovladače. Nabíjení je stejně rychlé jako přes konzoli PS5.
Volitelná dobíjecí stanice
 
Kategorie: Gamepady
Platforma: PlayStation 5
Barva: modré
Propojení: bezdrátové
Vibrace: ano
Výrobce: Sony
Položka byla vyprodána…

Trailer

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: