Příspěvek těm, kteří to potřebují 

Necelé dva měsíce zpátky jsme spustili pilotní projekt na podporu nových domovů pro matky v tísni, které se i přes nepřízeň osudu starají o malé děti. Myslíme si, že takto cílená pomoc dává nejen naději na důstojný život samotným matkám, ale především dává možnost dětem začít s "čistým štítem" a začlenit se adekvátně do společnosti, aby nemuseli žít celý život v tísni.

K jedním z trendů dnešní mladé společnosti patří neodmyslitelně počítačové hry, je to vývoj, který zkrátka nelze zastavit. Nezřídka jsou díky horším životním podmínkám právě děti z kolektivu vyčleněné právě protože nejsou dostatečně "in", a nemají známé hry. Někdo by to mohl označit jako zbytečný přepych a luxus, nicméně především ti nejmladší to tak neberou. Proto se stejně jako nabízet za co nejpřijatelnější ceny pro lidi snažíme také pomoct těm, pro které je to i přesto stále nedosažitelná možnost. 

A nyní chceme dát tu možnost i vám. Během placení vaší objednávky máte nyní možnost přispět jakoukoliv (klidně i symbolickou) částku právě na tento projekt. Veškeré takovéto příspěvky řádně zaevidujeme, a každý měsíc odvedeme příslušnou částku potřebným, plus samozřejmě ještě jednou tolik z naší strany, jako výraz sounáležitosti s vámi, kteří jste se rozhodli přispět také.

 

 

Od spuštění projektu (cca. dva měsíce) jsme vybrali celkem 1120,-, děkujeme! Částku brzy převedeme na uvedený účet, plus dalších 1120,- od nás. Doufáme, že následující měsíc bude ještě silnější!

 

 

Budeme samozřejmě také velice rádi, pokud se rozhodnete podpořit charitu i z vlastní iniciativy. Stačí zadat číslo účtu 44665522/0800 u České spořitelny a uvést konstantní symbol 558

 

Děkujeme všem, kteří pomáhají! :)

Tento web používá soubory cookies k poskytování funkcí sociálních sítí, analýze návštěvnosti a k personifikaci reklamních sdělení. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas. Další informaceV pořádku