Worms se vrací ve své dosud nejdestruktivnější hře. Nádherná, ručně kreslená 2D grafika, zbrusu nové zbraně, novinka v podobě craftingu, vozidel a budov, a navrch návrat oblíbených klasických zbraní a hratelnosti, to vše dělá z Worms W.M.D ty nejlepší wormse.

 

Probojujte se kampaní o 30 levelech se stupňující se obtížností. K dispozici máte arzenál nových i klasických zbraní. Využijte při snaze ovládnout bojiště nová vozidla k vyvolání chaosu v řadách nepřátel a budovy k získání taktické výhody.

 

Postavte se až pěti nepřátelským týmům po devíti žížalách v této zábavné a taktické žížalí bitvě. Můžete bojovat lokálně nebo v online multiplayeru, k dispozici jsou i hodnocené hry. Rozplácněte nepřítele betonovým oslíkem. Udělejte z nich červí fašírku pomocí granátu Holy Hand. Sneste se z nebe za pomoci helikoptéry nebo pošlete nepřátele do pekla střelou z tanku. Díky 80 typům zbraní a vybavení jde o ty nejchaotičtější wormse v tom nejlepším smyslu slova.

 

Klikněte zde pro otestování Vašeho počítače

Minimální požadavky:

Operační systém: Windows 7/8.1/10 (32-bit verze)
Procesor: Intel Dual Core 6600 @ 2.4GHz
Paměť: 2 GB RAM
Grafická karta: Intel 4400, GeForce GTX 280, AMD Radeon HD 7750
DirectX: Verze 11

Doporučené požadavky:

Operační systém: Windows 7/8.1/10 (64-bit verze)
Procesor: i5-2500k@3.3GHz, AMD FX 6300 3.5GHz
Paměť: 4 GB RAM
Grafická karta: GeForce GTX 750, AMD R7 370
DirectX: Verze 11

Worms W.M.D

Worms se vrací ve své dosud nejdestruktivnější hře. Nádherná, ručně kreslená 2D grafika, zbrusu nové zbraně, novinka v podobě craftingu, vozidel a budov, a navrch návrat oblíbených klasických zbraní a hratelnosti, to vše dělá z Worms W.M.D ty nejlepší wormse. ...

Anglická lokalizace

Digitální produkt

Platforma Steam

Dodání ihned

ihned po přijetí platby

263 Kč

+39 Kč

+199 Kč

+99 Kč

Tento web používá soubory cookies k poskytování funkcí sociálních sítí, analýze návštěvnosti a k personifikaci reklamních sdělení. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas. Další informaceV pořádku