Postavte se do fronty na rychlé a zběsilé přestřelky ve Worms™ Blast. Váš úkol: vypustit vašeho červího mariňáka do nepřátelských vod a prostřílejte si cestu k cíli intenzivními skládačkami! Ukousněte si pořádné sousto skládačkové hry v 60 zábavných misích. Pocukrujte ďábelsky obtížným skládačkovým režimem, smíchejte s chutným turnajovým režimem a nezapomeňte přidat odemykatelné skryté možnosti. Rozetřete tuhle pomazánku na multiplayerovou hru jeden proti jednomu a garantujeme vám zábavu jak pro vás, tak pro vaše kamarády! Když začne zábava vřít, přidejte laskavou pomoc od vtipných postaviček, podivnosti, mlhu mořská monstra a padající kovadliny. Přidejte bazuky, dynamit a nezaměnitelnou destrukci dle chuti. Tenhle recept by vám měl posloužit jako hodně slušná dávka srandy!

 

Hlavní vlastnosti:

  • Nálož přes 20 speciálních zbraní, nástrojů a vybavení.
  • Podivná výzbroj: rozpoutejte střelecké šílenství díky brokovnicím, bazukám, ninám, laserům a vodních monster.
  • Výbušné power-upy: Sbírejte power-upy jako Dvojité poškození, Námořníkova rozkoš nebo Krmení pro ryby.
  • Měnící se počasí: Ovládněte širá moře v dešti, větru, při zatmění slunce nebo i při meteoritském dešti.
  • Rozsáhlý singleplayerový skládačkový režim, který obsahuje 60 divokých a variabilních misí, kde využijete rozličné herní možnosti.
  • 8 chytlavých multiplayerových režimů, kde můžete hrát jak proti lidem, tak proti AI. Obsahuje režimy jako Star Collect, Deathmatch a Tide Trial.
  • Na výběr máte 9 fantastických postav, z nichž každá disponuje svými vlastními skilly. Hrajte za Červíka, Starou paní nebo dokonce za Superfroga!

Worms Blast

Postavte se do fronty na rychlé a zběsilé přestřelky ve Worms™ Blast. Váš úkol: vypustit vašeho červího mariňáka do nepřátelských vod a prostřílejte si cestu k cíli intenzivními skládačkami! Ukousněte si pořádné sousto skládačkové hry v 60 zábavných misích. Po ...

Dodání ihned

ihned po přijetí platby

139 Kč

+39 Kč

+199 Kč

+99 Kč

Tento web používá soubory cookies k poskytování funkcí sociálních sítí, analýze návštěvnosti a k personifikaci reklamních sdělení. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas. Další informaceV pořádku