Moderní operační systém pro podnikání
Windows 10 Pro je přímo určen obchodníkům a podnikatelům, kteří chtějí využívat nejnovější vymoženosti ze světa softwaru pro dobro své společnosti. Operační systém umožňuje kromě rychlejší a finančně méně náročné správě dat také zvýšenou bezpečnost systému. Tyto možnosti umožňují uživateli časově nenáročnou a příjemnou práci, ale také prostor pro zábavu.

Multitasking
Šikovnou vecičkou je například funkce Snap, pomocí které můžete svou práci několikanásobně zrychlit a zefektivnit. Chcete-li mít všechny aplikace, které právě používáte, po ruce, stačí je pouze myší přesunout po ploše - přizpůsobí se automaticky. Pokud je na ploše po umístění oken zbylé místo, Windows vám sám navrhne výběr aplikací, které by se tam mohly zobrazit. Práci si navíc můžete usnadnit i Přidáváním a odebíráním úloh v Task View (srávce úloh). To vám také umožňují snadný přístup ke spuštěným aplikacím, souborům a dokumentům - to vše v jednom okně.

Kontinuum
Kontinuum je novou funkcí, pomocí které je Windows 10 schopen zjistit, jaký typ hardwaru používáte a vybrat pro vaše zařízení vhodné rozhraní. Jednoduše řečeno, okna, které právě máte otevřené, přizpůsobí svou velikost displeji zařízení.

Buďte in s Microsoft Edge
Nový webový prohlížeč společnosti Microsoft, Edge, vám položí svět k nohám. V Edge dokážete editovat a připisovat přímo na webové stránky a sdílet je takto upravené s ostatními. Vylepšená vyhledávací lišta vám našeptá ještě předtím, než dokončíte otázku či klíčové slovo. Cílem Edge je to, aby se uživatel co nejrychleji dostal k informacím, které potřebuje a aby s nimi pracoval co nejefektivněji. Proto Edge odstraňuje překážky ve formě zbytečných vizuálních vjemů které vás zbytečně v práci či zábavě brzdí. Bonusem, který Edge poskytuje, je fakt, že pokud ho při práci používáte, vaše baterie vydrží déle než při používání Chromu či Firefoxu.

Milovníci Xboxu mají s Windows 10 možnost vytvářet nový typ mezilidské interakce díky sdílení svých hráčských úspěchů. Funkce Game DVR umožňuje uživateli nahrát a následně se s přáteli na sociálních sítích podělit o epické killy či vyfailované akce.

Druhotná licence softwaru je běžná legální licence, která se liší pouze tím, že už někdy mohla být použita, nebo byla součástí hardwaru se kterým používána není.
Díky rozhodnutí Soudního dvora Evropské unie Směrnice 2009/24/ES – Článek 4 odst. 2 a čl. 5 odst. 1, může tyto nevyužité nadbytečné licence firma poskytnout dalším subjektům.
To je skvělá správa pro ty, kteří mají například OEM licenci operačního systému. Nevýhodou OEM licence Windows totiž až donedávna bylo, že nešla přenést na jiný hardware v případě, že ten předchozí přestal fungovat. Nález Soudního dvora EU toto právo prolamuje a je tedy možné i OEM licenci dále použít. Tento software lze, díky nákupu z druhé ruky, získat za velmi příznivou cenu. Ušetřit můžete 50 % a více z původní ceny.

Klíč je možné použít pouze pro instalaci nového systému, nikoliv pro upgrade ze starší verze. 

Microsoft Windows 10 Pro 32/64-Bit OEM (FQC-09131)

Moderní operační systém pro podnikáníWindows 10 Pro je přímo určen obchodníkům a podnikatelům, kteří chtějí využívat nejnovější vymoženosti ze světa softwaru pro dobro své společnosti. Operační systém umožňuje kromě rychlejší a finančně méně náročné správě dat ...

Anglická lokalizace

Česká lokalizace

Přímé stažení

Dodání ihned

ihned po přijetí platby

1 769 Kč

+39 Kč

+99 Kč

Tento web používá soubory cookies k poskytování funkcí sociálních sítí, analýze návštěvnosti a k personifikaci reklamních sdělení. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas. Další informaceV pořádku