Train Simulator 2015 - je druhým nejnovějším přírůstkem do světa železničních simulátorů a je opět o něco lepší než předchozí díl. Můžete si vyzkoušet řízení reálných lokomotiv a naplno si užít spoustu hodin na trasách po celém světě. Čekají na vás mraky hodin zábavy. Chtěli jste si někdy vyzkoušet řízení vlaku na vlastní kůži? Nyní můžete! Train Simulator přivádí k životu pocit z řízení vysokorychlostních vlaků na opravdových světových trasách v úžasném detailu. Úspěch této série tkví v tom, že originální možnost ovládat vlakovou soupravu v překrásné scenérii zkrátka tu a tam baví jak malé, tak i velké.

Na tento simulátor je zkrátka krásný pohled ze všech stran. Je zde totiž možnost absolvovat trasu z pohledu strojvůdce a současně se přepínat do spousty dalších externích pohledů. Na poli vlakových simulátorů zůstává jednoznačnou volbou také díky tomu, že nabízí řadu rozdílných herních režimů. Herní prostředí vyniká ještě více realistickou grafikou a celou řadou speciálních zajímavých efektů. Přibyly nové vlakové soupravy, nové trati, ale hlavně zcela nový režim TS Academy. Ten byl navržen jako samostatné výukové rozhraní zejména pro nováčky a začátečníky, kteří nemají žádné zkušenosti.

Mezi hlavní výhody patří okamžité otestování všech vlakových souprav v tréninkovém režimu. Tyto scénáře tak znamenají možnost si všechno vyzkoušet před ostrou jízdou v kariéře. Train Simulator 2015 vám zajistí další přísun vydatné porce železniční zábavy na dlouhé hodiny pro malé i velké fanoušky této série.

 

Train Simulator 2015

Train Simulator 2015 - je druhým nejnovějším přírůstkem do světa železničních simulátorů a je opět o něco lepší než předchozí díl. Můžete si vyzkoušet řízení reálných lokomotiv a naplno si užít spoustu hodin na trasách po celém světě. Čekají na vás mraky hodin ...

Anglická lokalizace

Digitální produkt

Platforma Steam

Dodání ihned

ihned po přijetí platby

302 Kč

+39 Kč

+199 Kč

+99 Kč

Tento web používá soubory cookies k poskytování funkcí sociálních sítí, analýze návštěvnosti a k personifikaci reklamních sdělení. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas. Další informaceV pořádku