TROY je nejnovější díl série Total War Saga podle Homérovy Iliady. Soustředí se na vzplanutí trójské války a rozvíjí celou sérii přidáním nových funkcí inspirovaných touto historickou dobou.  

PC hra Troy jedinečně kombinuje spravování ohromné říše tahovým systémem a velkolepé bitvy v reálném čase, které jsou pro sérii Total War typické. Tento díl série Total War vám umožní prozkoumat bájný konflikt jak z pohledu Řeků, tak Trojanů a pod vrstvou mýtů a bájí odhaluje skutečnost, která jim dala vzniknout.

Zažijte události spojené s trójskou válkou, která vymezila svou dobu, přivedené k životu jako ještě nikdy předtím. Naplňte svůj bájný příběh jako jeden z osmi slavných hrdinů. Ponořte se do vyprávění založeném na postavách a překonejte své protivníky. Budujte svou říši pomocí taktizování, státnických schopností, diplomacie i válčení a dobývejte rozlehlé a působivé okolí Středozemního moře v době bronzové.

Něco z historie:

V této bájné době kráčí po světě mnoho hrdinů. Ale jediný impulzivní čin dokázal začít spor, který otřese světem. Smělý trójský princ Paris odvedl překrásnou Helenu z jejího paláce ve Spartě. A když se její manžel, král Meneláos, dozvěděl, že ti dva spolu odplouvají, proklel ji. Svou nezdárnou ženu přivede zpět domů, ať to stojí, co to stojí!

Král Agamemnon, vládce opevněných Mykén, vyslyšel volání svého bratra. Ze všech koutů světa povolal achajské hrdiny a mezi nimi i mrštného Achillea a výřečného Odyssea. Řekové se pak vydali směrem k Tróji, vstříc nevyhnutelné válce a krveprolití. Na bojišti před tím velikým městem se totiž zrodí legendy…

Počet hráčů: 1
Online hra pro více hráčů: NE
Doporučený věk: (Rating PEGI)

Minimální konfigurace hry Total War Saga: Troy pro PC :  (minimum system requirements)   Zatím neuvedeno - bude doplněno později

Tagy: Total War Saga: Troy  
Total War Saga: Trója

  1. V internetovém prohlížeči si otevřete webové stránky služby Epic Games a vytvořte si účet. V případě, že už ve službě Epic Games účet vytvořený máte, tento bod můžete vynechat.
  2. Stáhněte si instalační balíček služby Epic Games a aplikaci nainstalujte na svůj počítač. V aplikaci se přihlašte do Vašeho účtu.
  3. Po přihlášení v aplikaci klikněte na svou přezdívku v levém dolním rohu okna a v menu zvolte „Redeem Code“.
  4. V aktivačním okně zkopírujte do patřičného pole Váš aktivační kód a pokračujte v aktivaci kliknutím na tlačítko „Redeem“.
  5. Jakmile dojde k úspěšné aktivaci kódu, budete vyzvání ke stažení hry skrze službu Epic Games. Hru budete moci nalézt v knihovně Vašich her, odkud budete mít možnost hru spustit a kdykoliv znovu nainstalovat.

Total War Saga: Troy (PC)

TROY je nejnovější díl série Total War Saga podle Homérovy Iliady. Soustředí se na vzplanutí trójské války a rozvíjí celou sérii přidáním nových funkcí inspirovaných touto historickou dobou.   PC hra Troy jedinečně kombinuje spravování ohromné říše tahovým sy ...

Skladem

K odeslání do 24hod.

1 299 Kč -15%

1 098 Kč

Tento web používá soubory cookies k poskytování funkcí sociálních sítí, analýze návštěvnosti a k personifikaci reklamních sdělení. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas. Další informaceV pořádku