Boj není fér, čestný nebo něco takového. Je jen o tom, kdo vyhraje a kdo prohraje - kdo zemře a kdo bude žít. Členům Ghosts nedělá starosti nevyvážený poměr sil. Udělají všechno, co je v jejich silách, aby přemohli a zlikvidovali nepřítele. Klíčem k vítězství proti přesile jsou technologie budoucnosti.

 

Ve hře Ghost Recon Future Soldier se připojíte k elitnímu týmu výborně vytrénovaných, bezohledných vojáků pro speciální operace. Ghost Recon vás po zuby ozbrojeného nepřekonatelnými bojovými technologiemi a nejmodernějším vojenským hardwarem vezme na celosvětově nejnebezpečnější bojiště, abyste zlikvidovali ty nejdůležitější cíle.

 

Vždycky budete stát proti přesile... Pamatujte, jen smrt bojuje fér.

 

Hlavní vlastnosti:

  • Cross Com - Buďte o krok napřed před nepřítelem: Cross Com vám promítá aktuální informace přímo na vaše brýle. HUD vám dovolí řídit let dronů a také lokalizovat klíčové nepřátelské cíle.
  • Optická kamufláž - Buďte neviditelní: Využijte optickou kamufláž k nenápadnému přesouvání se mezi překážkami a získejte převahu nad nepřítelem.
  • Sync Shot - Označte je a zastřelte je: Označte místa ze země nebo pomocí drona a spusťte synchronizovaný útok na více nepřátelských cílů najednou.
  • Změna krytí - Zůstaňte mimo dohled nepřítele: Využijte unikátní systém krytí a dynamicky se přesouvejte mezi překážkami, abyste překvapili, obešli a zlikvidovali nepřítele.
  • Boj muže proti muži - Staňte se "tichým profecionálem": Boj zblízka nabízí brutální chvaty.
  • Přes rameno - Vychutnejte si přes 2500 animací: Vaše postava z Ghost Recon se bude při pronásledování nepřítele převalovat, krýt, šplhat a skrývat.
  • Singleplayerová kampaň - Úplně nový, epický Ghost Recon zážitek: 12 misí, 8 působivých umístění. Bojujte v rozličných prostředích od prašné Afriky, přes předměstí Moskvy až po ledové pláně Arktidy.
  • Kooperační kampaň - Likvidujte nepřátele v týmu s vašimi přáteli: Dohrajte všech 12 misí kampaně v kooperaci online až se 3 přáteli. Provádějte vysoce koordinované přepady a devastující útoky díky většímu počtu pohledů na situaci. Váš "pátý muž", bezpilotní letoun může přitáhnout nepřátelskou palbu a zaměřovat nepřátele. Použijte zvukový úder k omráčení nepřátel. Zužitkujte palebnou sílu palubních zbraňových systémů na jeepech i helikoptérách.

 

 

© 2012 Ubisoft Entertainment. Všechna práva vyhrazena. Tom Clancy’s, Ghost Recon, Ghost Recon Future Soldier, ikona vojáka, Ubisoft a logo Ubisoftu jsou ochranné známky Ubisoft Entertainment v USA a ostatních zemích.

Tom Clancys Ghost Recon 4 Future Soldier

Boj není fér, čestný nebo něco takového. Je jen o tom, kdo vyhraje a kdo prohraje - kdo zemře a kdo bude žít. Členům Ghosts nedělá starosti nevyvážený poměr sil. Udělají všechno, co je v jejich silách, aby přemohli a zlikvidovali nepřítele. Klíčem k vítězství ...

Dodání ihned

ihned po přijetí platby

384 Kč -48%

198 Kč

+39 Kč

+199 Kč

+99 Kč

Tento web používá soubory cookies k poskytování funkcí sociálních sítí, analýze návštěvnosti a k personifikaci reklamních sdělení. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas. Další informaceV pořádku