Pro spuštění rozšíření je potřeba základní hra The Sims 4 CZ

The Sims™ 4 Bundle Pack 2 obsahuje:

  • Herní balíček The Sims™ 4 Únik do přírody
  • Kolekce The Sims™ 4 Báječná kuchyně
  • Kolekce Sims™ 4 Strašidelné večírky

 


The Sims™ 4 Únik do přírody

Přináší nová místa, spousty nových herních možností, předmětů, aktivit a v neposlední řadě také úplně novou dovednost! Bez ohledu na to, jakým stylem hrajete, najdete v tomto balíčku něco zajímavého!

 

Kolekce The Sims™ 4 Báječná kuchyně

Kolekce Báječná kuchyně přináší všechno, co budete potřebovat pro pozvednutí kuchyně vašich Simíků na úplně novou úroveň. Elegantní spotřebiče a nábytek dodají této místnosti moderní styl. Tato kolekce je napěchovaná obsahem, pomocí kterého zrekonstruujete celou simíkovskou kuchyň: najdete tu všechno od stylových skříněk až po nové nerezové spotřebiče. Díky novým účesům a oblečení mohou skvěle vypadat nejen delikatesy, ale také Simíci, kteří je připravují.


Kolekce Sims™ 4 Strašidelné večírky

Simíci mohou nově uspořádat strašidelný večírek, na který jejich přátelé dorazí v v převlecích a kostýmech. Piráti, víly, nindžové a další mytické bytosti promění večírek v pořádně strašidelnou akci! Nápomocny budou nové předměty a také recepty, podle kterých Simíci mohou připravit strašidelné sušenky, zombíkovský dort a sýrové bulvy. Nezapomeňte však ještě před jejich příchodem využít nový pultík na vyřezávání dýní a připravit opravdu strašidelné prostředí!

The Sims 4 Bundle Pack 2

Pro spuštění rozšíření je potřeba základní hra The Sims 4 CZ The Sims™ 4 Bundle Pack 2 obsahuje: Herní balíček The Sims™ 4 Únik do přírody Kolekce The Sims™ 4 Báječná kuchyně Kolekce Sims™ 4 Strašidelné večírky   The Sims™ 4 Únik do přírody Přináší ...

Anglická lokalizace

Digitální produkt

Platforma Origin

Dodání ihned

ihned po přijetí platby

556 Kč

+39 Kč

+199 Kč

+99 Kč

Tento web používá soubory cookies k poskytování funkcí sociálních sítí, analýze návštěvnosti a k personifikaci reklamních sdělení. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas. Další informaceV pořádku