Máte příležitost zahrát si úplně první mapu pro The Escapists s názvem Fhurst Peak Correction Facility. Vězení bylo kdysi bonusem pro hráče v rámci předběžného přístupu, ale díky velké poptávce je nyní k dispozici i jako přídavný obsah.

 

Fhurst Peak Correctional Facility je vězení střední ostrahy a střední je tím pádem i náročnost mise. Během spřádání plánu útěku si vězni mohou užívat rozlehlé prostory zařízení, cvičit v dobře vybavené posilovně a den zakončit kulinářskou večeří v prostorné kantýně. Jako vždy vám přejeme příjemný pobyt ve vězení Fhusrt Peak a rádi bychom vám připomněli jednu důležitou věc – nezapomeňte uprchnout!

 

 

The Escapists. Developed by Mouldy Toof Studios. © 2014. The Escapists and Mouldy Toof Studios are trademarks or registered trademarks of Mouldy Toof Studios. The Escapists published by Team17. © 2014. Team17 is a registered trademark of Team17 Digital Limited. All other trademarks, copyrights and logos are property of their respective owners.

The Escapists - Fhurst Peak Correctional Facility

Máte příležitost zahrát si úplně první mapu pro The Escapists s názvem Fhurst Peak Correction Facility. Vězení bylo kdysi bonusem pro hráče v rámci předběžného přístupu, ale ...

Dodání ihned

ihned po přijetí platby

19 Kč

+39 Kč

+199 Kč

+99 Kč

Tento web používá soubory cookies k poskytování funkcí sociálních sítí, analýze návštěvnosti a k personifikaci reklamních sdělení. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas. Další informaceV pořádku