Tengami je náladová adventura odehrávající se v japonském prostorovém leporelu. Skládejte a obracejte nádherně zpracovaný papírový svět, abyste vyřešili hádanky a odhalili skrytá místa.

  • Odhalte divy skládacího světa: Vydejte se na poklidné putování Japonskem ve starých pohádkách oživených prostřednictvím působivé grafiky, unikátní hratelnosti a děsivé hudby. Na vaší cestě za odhalením tajemství opuštěné umírající třešně navštivte temné lesy, opuštěné svatyně a poklidné horské vodopády.
  • První hra odehrávající se v prostorovém leporelu: Uvnitř prostorového leporela není kniha, ale hra. Tengami se hraje jinak než cokoliv, co jste kdy hráli. Vrhněte se po hlavě do světa, kde budete otáčet, skládat a posouvat části prostředí, abyste se posunuli dál v příběhu.
  • Ohromující originální soundtrack: Vaším dobrodružstvím vás bude provázet krásný orgtinální soundtrack od proslulého skladatele Davida Wise. Doporučujeme používat sluchátka.
  • Autentické a tajemné: Svět Tengami je zpracován jako autentické skládací prostorové leporelo díky úplně nové technologii vytvořené jen pro tuto hru. Cokoliv ve hře uvidíte můžete reálně vyrobit s pomocí papíru, nůžek a lepidla.

Tengami

Tengami je náladová adventura odehrávající se v japonském prostorovém leporelu. Skládejte a obracejte nádherně zpracovaný papírový svět, abyste vyřešili hádanky a odhalili skrytá místa. Odhalte divy skládacího světa: Vydejte se na poklidné putování Japonsk ...

Dodání ihned

ihned po přijetí platby

129 Kč

+39 Kč

+199 Kč

+99 Kč

Tento web používá soubory cookies k poskytování funkcí sociálních sítí, analýze návštěvnosti a k personifikaci reklamních sdělení. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas. Další informaceV pořádku