Nepouštějte se toho, na čem vám opravdu záleží!

 

Svět je rozerván válkou mocných národů o nadvládu a moc. Převezměte na sebe břemeno pastýře, který bojuje proti temnotě, aby ochránil svůj svět před zlem a sjednotil lidi a seraphim.

 

Společně s Lailah, Dívkou z jezera, která ochraňuje Posvátný meč, a jejím nejlepším přítelem Mikleem jste svědky toho, jak ve stínech bují mocná síla. 

 

  • Ponořte se se Soreyem do výpravného dobrodružství zasazeného do středověkého fantasy světa plného krásných animací, o které se postaralo známé animátorské studio ufotable.
  • Během svého dobrodružství se seraphim budete objevovat obrovská a pestrá místa.
  • Propracovaný soubojový systém spojuje Sory a Seraphim. Boj je nyní plně integrován do prostředí, nejsou tu žádné přechody nebo načítání.

 


©MUTSUMI INOMATA ©KOSUKE FUJISHIMA

Tales of Zestiria™&©BANDAI NAMCO Entertainment Inc.

 

Tales of Zestiria

Nepouštějte se toho, na čem vám opravdu záleží!   Svět je rozerván válkou mocných národů o nadvládu a moc. Převezměte na sebe břemeno pastýře, který bojuje proti temnotě, aby ochránil svůj svět před zlem a sjednotil lidi a seraphim.   Společně s Lailah, Dí ...

Anglická lokalizace

Digitální produkt

Platforma Steam

Dodání ihned

ihned po přijetí platby

340 Kč

+39 Kč

+199 Kč

+99 Kč

Tento web používá soubory cookies k poskytování funkcí sociálních sítí, analýze návštěvnosti a k personifikaci reklamních sdělení. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas. Další informaceV pořádku