Vyžaduje základní hru Starpoint Gemini 2 (verze pro Steam).

 

 

Na planetě Gemini probíhají závody ve zbrojení. Tři největší frakce se snaží vyrobit opravdovou zbraň masového dosahu, mohutných lodí třídy Titan. Demokratická Korkyra produkuje loď založenou na nejnovější ochranné technologii a bude nabízet nejsilnější bezpečností moduly, jaké kdy kdo v universu Gemini viděl. Baronie Baeldoru jsou sjednoceny v úsilí rychle postavit kosmického behemota, který může zasazovat těžké rány. Nyxiánské Konsorcium využívá své informátory a bohatství moudře a je schopno se rychle připojit k závodům převzetím toho, co jim nenáleží: loď třídy titan vycházející z projektů Imperiálních Leviatanů.

Přidej se k jedné z frakcí v jejich ušlechtilé snaze a staň se faktorem, který rozhodne o vítězství.

Vítej v projektu Titan.

Starpoint Gemini: Titan je Přídavek k současné historii, kterou budou hráči moci započít tam, kde se zastavili, a jednoduše ve hře pokračovat. Titan ti zajistí malou ochutnávku toho, čeho chceme dosáhnout ve Starpoint Gemini: Warlords, našem dalším, velkém projektu.

 

 

 

Starpoint Gemini 2: Titans © 2015 Little Green Men Games. Developed by Little Green Men Games. Licensed exclusively worldwide to and published by Iceberg Interactive B.V. All brands, product names, and logos are trademarks or registered trademarks of their respective owners. All rights reserved. Made in Europe.

Starpoint Gemini 2 Titans

Vyžaduje základní hru Starpoint Gemini 2 (verze pro Steam).     Na planetě Gemini probíhají závody ve zbrojení. Tři největší frakce se snaží vyrobit opravdovou zbraň masového dosahu, mohutných lodí třídy Titan. Demokratická Korkyra produkuje loď založenou n ...

Dodáme do 24 hodin

Digitálně na e-mail!

59 Kč

+39 Kč

+199 Kč

+99 Kč

Tento web používá soubory cookies k poskytování funkcí sociálních sítí, analýze návštěvnosti a k personifikaci reklamních sdělení. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas. Další informaceV pořádku