Nová hra z univerza Hvězdných válek, na kterou čekali všichni hráči, kteří milují Hvězdné války, RPG hry se silným příběhem.

Právě tohle vše nabídne hra Star Wars: Jedi Fallen Order na které pracují tvůrci populární série Titanfall. Hra se bude odehrávat mezi epizodou 3 a 4 během období kdy z rytířů Jedi byla lovná zvěř. Máme se dočkat temného světa i příběhu, který nás pohltí a nepustí. Příběh se bude odehrávat okolo přeživšího učedníka řádu Jedi, jenž si bude muset vybrat svoji cestu po které bude kráčet.
Octil se ve špatné době nebo snad možná ne? Bude záležet na vašich činech a rozhodnutích, po které cestě se vydáte. Star Wars: Jedi Fallen Order je splněným snem!

*Přejděte zde: https://www.origin.com/irl/en-us/store/download

Klikněte na "Download Origin

Přihlašte se do stažené aplikace (Vytvořte si účet, pokud ho nemáte).

Po přihlášení klikněte na "My Game Library"

Vpravo nahoře "Add Game"

Pokračujte dle instrukcí a vložte klíč do pole. 

Po úspěšené aktivaci se Vám hra začně stahovat do knihovny. 

*celý proces aktivace můžete provést online bez nutností stažení aplikace. Ovšem pro hraní hry, je nutné mít aplikaci staženou. 

Pokud máte s aktivací problém, napište nám.

Star Wars: Jedi Fallen Order

Nová hra z univerza Hvězdných válek, na kterou čekali všichni hráči, kteří milují Hvězdné války, RPG hry se silným příběhem. Právě tohle vše nabídne hra Star Wars: Jedi Fallen Order na které pracují tvůrci populární série Titanfall. Hra se bude odehrávat mezi ...

Anglická lokalizace

Digitální produkt

Platforma Origin

Dodání ihned

ihned po přijetí platby

1 199 Kč

+39 Kč

+99 Kč

Tento web používá soubory cookies k poskytování funkcí sociálních sítí, analýze návštěvnosti a k personifikaci reklamních sdělení. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas. Další informaceV pořádku