Stalingrad je realtime strategie, která umísťuje své hráče do samotného středu nejdramatičtějších událostí II. světové války a představuje hlavní události od června 1942 po leden 1943. Plně vytvořená na vylepšeném enginu Enigma Engine hra nabízí věrnou, historickou podobu oblasti Stalingradu, řadu taktických opcí a více než 150 jednotek pod tvým velením.

Ve hře Stalingrad najdeš dvě vzrušující kampaně, ve kterých se ujmeš velení nad silami Wehrmachtu a povedeš německé oddíly do města, následně je pak vyměníš za Rudou armádu a odkopneš okupanta ze sovětské pevnosti.

Klíčová charakteristika:

  • Více než 150 typů jednotek, 43 mise ve dvou velkých kampaních pro Wehrmacht a Rudou armádu
  • Mise ve hře byly vytvořeny na základě taktických map a leteckých fotografií
  • Historické budovy byly renovovány podle archivních fotografií
  • Věrná rekonstrukce historických událostí
  • Bitvy v plném měřítku na území města
  • Originální soundtrack, jehož autory je skupina „Skafandr”

 

 

 

 

© 2005 1C Company. Developed by DTF GAMES. All rights reserved. This products contains software technology licensed from Nival Interactive. © 2008 Nival Interactive. Nival and Nival logo are trademarks of Nival Interactive. All rights reserved. Uses Bink Video. Copyright (C) 1997 - 2008 by RAD Game Tools, Inc. Other products and company names mentioned herein are trademarks of their respective owners.

Stalingrad

Stalingrad je realtime strategie, která umísťuje své hráče do samotného středu nejdramatičtějších událostí II. světové války a představuje hlavní události od června 1942 ...

Dodání ihned

ihned po přijetí platby

129 Kč

+39 Kč

+199 Kč

+99 Kč

Tento web používá soubory cookies k poskytování funkcí sociálních sítí, analýze návštěvnosti a k personifikaci reklamních sdělení. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas. Další informaceV pořádku