Tuto kartu lze aktivovat pouze na českém PSN účtě. 

Přidejte se do exkluzivní komunity hráčů vlastnících herní konzoli Sony PlayStation a zažijte nový pocit ze hry. Členství v klubu vám v první řadě umožňuje využít multiplayerové části her, kde se můžete utkat se skutečnými hráči z celého světa. K tomu navíc dostanete přístup k celé řadě speciálních výhod a užitečných funkcí – 10 gigabytů cloudového úložiště pro vaše dosažené postupy i samotné hry, dále pak exkluzivní pozvánky do betaverzí ještě nevydaných titulů, lákavé slevy v obchodě PlayStation Store nebo třeba dvě hry zdarma každý měsíc. Jistě vás potěší také možnost pozvat k online hraní kamaráda, který vaši oblíbenou hru nevlastní, nebo propůjčení své hry kamarádovi, který si může zahrát její singleplayerovou kampaň.

 

Největší komunita hráčů vás očekává
Vstupte přímo ze své konzole do sociální sítě, jejíž ústředním tématem je hraní her. Snadno se tu domluvíte s vašimi přáteli a také zde můžete poznat úplně nové lidi, kteří jsou stejnými herními nadšenci jako vy.

Online multiplayer
Služba Sony PlayStation Plus přináší svým členům exkluzivní možnost hry více hráčů. A to i tehdy, jsou-li jednotliví členové týmu na odlišných kontinentech – díky intuitivnímu rozhraní se s přáteli snadno spojíte i přes oceán. Pokud vaši známí nemají čas, zahrajete si s kýmkoliv z obrovské komunity hráčů, kteří se do hry těší stejně jako vy.

Oblíbené tituly zdarma
Členství v klubu PlayStation Plus přináší každý měsíc dvojici oblíbených her úplně zdarma. V pravidelném hlasování můžete navíc sami ovlivnit, které hry to budou. Jisté však je, že se každoročně můžete těšit na 24 nových her. Nudit se tedy určitě nebudete.

Slevy jen pro vás
Pro členy PlayStation Plus jsou v obchodě připraveny exkluzivní slevy na spoustu her, doplňků a rozšíření. Pokud jako správný hráč svou knihovnu často rozšiřujete novými herními tituly, poplatek za členství v klubu se vám velice rychle vrátí a ještě ušetříte.

Buďte mezi prvními
Nejen na herní scéně platí: ten, kdo nejpečlivěji sleduje aktuální dění, je o krok napřed a má největší šanci vyhrát. Proto je součástí členství také přístup k betaverzím dosud nevydaných her, které vám tuto výhodu oproti konkurenci dávají na dosah vašeho ovladače.

Pozvěte kamarády
Díky funkci SharePlay získáte možnost do své oblíbené hry pozvat i přátele, kteří danou hru vůbec nemají zakoupenou. Nic vám tedy nebude bránit v pořádném multiplayerovém dobrodružství. Stejně užitečná je i možnost zapůjčení své hry kamarádovi, jenž si díky vám zahraje její singleplayerouvou část.

 

Sony PlayStation Plus členství 12 měsíců ČR - Dodání ihned na e-mail!

Tuto kartu lze aktivovat pouze na českém PSN účtě.  Přidejte se do exkluzivní komunity hráčů vlastnících herní konzoli Sony PlayStation a zažijte nový pocit ze hry. Členství v klubu vám v první řadě umožňuje využít multiplayerové části her, kde se můžete utka ...

Česká lokalizace

Digitální produkt

Playstation 3

Playstation 4

Dodání ihned

ihned po přijetí platby

1 499 Kč -6%

1 399 Kč

+49 Kč

+49 Kč

Tento web používá soubory cookies k poskytování funkcí sociálních sítí, analýze návštěvnosti a k personifikaci reklamních sdělení. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas. Další informaceV pořádku