Postav se za periskop slavné německé válečné ponorky ze druhé světové války, tzv. U-boatu, a převezmi velení nad spojeneckými jednotkami v těch nejslavnějších bitvách po celém Atlantském oceánu a Středozemním moři.

 

 

Hlavní vlastnosti:

  • Úplně poprvé si obleč kapitánovu uniformu: Projdi se útrobami detailně zpracovaných ponorek, získej přístup do každé části tvé lodi a organizuj posádku nově z prvního pohledu.
  • Staň se opravdovým vůdcem: Rozdávej přímé rozkazy své posádce a na vlastní kůži zažij atmosféru napětí a strachu uvnitř ponorky díky novému pokročilému příkazovému systému.
  • Otestuj své válečné strategie: Zvol si svou vlastní strategii a výběr svých cílů prováděj za pomoci nové, dynamičtější válečné akce.
  • Přinuť tvého nepřítele k reakci: Zpřístupni si nové lokace, vylepšení a možnost zásobování. Spojenecké lodě se dynamicky přizpůsobí tvému přístupu a budou tě následovat v jakémkoliv tvém rozhodnutí. Veškeré tvoje akce budou mít přímý vliv na vývoj bojového tažení.
  • Zvýšená přístupnost: Propliž se vodami se zcela novým uživatelským rozhraním. Nyní může jakýkoliv začátečník úspěšně a beze zmatku velet ponorce. V expertním módu, který je určen pro pokročilé a zkušené hráče, budou hráči poskytnuty všechny potřebné informace ohledně ovládacích prvků, které jsou zapotřebí k samostatnému velení ponorce.
  • Filmový zážitek: Hra Silent Hunter 5 nejrealističtější válečná námořní hra, která byla kdy vytvořena. Vylepšené grafické prostředí vás bude neustále doprovázet při ovládání naprosto autentických a do detailů vyvedených německých válečných ponorek ze 2. světové války.
  • Hra pro více hráčů: Můžeš se těšit na kooperativní a soupeřící režim.

 

Silent Hunter 5: Battle Of The Atlantic

Postav se za periskop slavné německé válečné ponorky ze druhé světové války, tzv. U-boatu, a převezmi velení nad spojeneckými jednotkami v těch nejslavnějších bitvách po celém Atlantském oceánu a Středozemním moři.     Hlavní vlastnosti: Úplně poprvé si ...

Anglická lokalizace

Digitální produkt

Platforma uPlay

Dodání ihned

ihned po přijetí platby

150 Kč

+39 Kč

+199 Kč

+99 Kč

Tento web používá soubory cookies k poskytování funkcí sociálních sítí, analýze návštěvnosti a k personifikaci reklamních sdělení. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas. Další informaceV pořádku