Postav se za periskop slavné německé válečné ponorky ze druhé světové války, tzv. U-boatu, a převezmi velení nad spojeneckými jednotkami v těch nejslavnějších bitvách po celém Atlantském oceánu a Středozemním moři.

 

Nejlépe prodávaná série her z oblasti ponorkového válčení v historii pokračuje jedním z nejvíce očekávaných titulů - Silent Hunter: Battle of the Antlantic. Úplně poprvé máte jedinečnou možnost ocitnout se v kůži samotného kapitána ponorky a přímo z pohledu první osoby rozdávat příkazy v jedné z nejlepších kampaní.

 

Hlavní vlastnosti

  • Úplně poprvé si obleč kapitánovu uniformu: Projdi se útrobami detailně zpracovaných ponorek, získej přístup do každé části tvé lodi a organizuj posádku nově z prvního pohledu.
  • Staň se opravdovým vůdcem: Rozdávej přímé rozkazy své posádce a na vlastní kůži zažij atmosféru napětí a strachu uvnitř ponorky díky novému pokročilému příkazovému systému.
  • Otestuj své válečné strategie: Zvol si svou vlastní strategii a výběr svých cílů prováděj za pomoci nové, dynamičtější válečné akce.
  • Přinuť tvého nepřítele k reakci: Zpřístupni si nové lokace, vylepšení a možnost zásobování. Spojenecké lodě se dynamicky přizpůsobí tvému přístupu a budou tě následovat v jakémkoliv tvém rozhodnutí. Veškeré tvoje akce budou mít přímý vliv na vývoj bojového tažení.
  • Zvýšená přístupnost: Propliž se vodami se zcela novým uživatelským rozhraním. Nyní může jakýkoliv začátečník úspěšně a beze zmatku velet ponorce. V expertním módu, který je určen pro pokročilé a zkušené hráče, budou hráči poskytnuty všechny potřebné informace ohledně ovládacích prvků, které jsou zapotřebí k samostatnému velení ponorce.
  • Filmový zážitek: Hra Silent Hunter 5 nejrealističtější válečná námořní hra, která byla kdy vytvořena. Vylepšené grafické prostředí vás bude neustále doprovázet při ovládání naprosto autentických a do detailů vyvedených německých válečných ponorek ze 2. světové války.
  • Hra pro více hráčů: Můžeš se těšit na kooperativní a soupeřící režim.

 

 

Ke hře Silent Hunter 5: Battle of the Atlantic je vyžadováno permanentní připojení k internetu. Dále je vyžadován účet UPlay u společnosti Ubisoft, případně je nutné jeho založení. Internetové připojení je také nutné k odemknutí exkluzivního obsahu za pomoci unikátního klíče. Minimální požadovaný věk pro založení UPlay účtu je 13 let, jinak musí být účet vytvořen za dozoru rodičů. Další informace se dozvíte na webu hry: http://www.silenthunter5.com.

 

© 2009 Ubisoft Entertainment. Všechna práva vyhrazena. Silent Hunter, Ubisoft a logo společnosti Ubisoft jsou ochrannými známkami společnosti Ubisoft Entertainment ve Spojených státech amerických a/nebo jiných zemích.

Silent Hunter 5: Battle of the Atlantic (PC) DIGITAL

Postav se za periskop slavné německé válečné ponorky ze druhé světové války, tzv. U-boatu, a převezmi velení nad spojeneckými jednotkami v těch nejslavnějších bitvách po cel&ea ...

Dodání ihned

ihned po přijetí platby

205 Kč -3%

198 Kč

+39 Kč

+199 Kč

+99 Kč

Tento web používá soubory cookies k poskytování funkcí sociálních sítí, analýze návštěvnosti a k personifikaci reklamních sdělení. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas. Další informaceV pořádku