Vyplouváte, zatímco se ostatní vrací na pevninu. Síla větru 12. Příbojové vlny bičují příď lodi a do můstku se opírá déšť. Na širém moři musíte čelit síle živlů! Při tom všem řídíte nejmodernější záchranná plavidla Námořní pátrací a záchranné služby a snažíte se najít trosečníky. Coby námořní záchranář riskujete život při záchraně ostatních!

 

V průběhu 20 různorodých misí haste požáry, vyprošťujte poškozené lodě, přímo se účastněte pátracích a záchranných operací, udržujte kontakt s Námořním záchranným koordinačním střediskem a zachraňujte životy. Společně se svou posádkou zakusíte těžký každodenní život námořních záchranářů a širé moře bude díky vám zase o něco bezpečnější. Vyberte si plavidlo a svou polohu v Severním nebo Baltském moři, zapněte rádio a připravte se!

 

Hlavní vlastnosti:

  • Záchranářství: Kormidlujte vyprošťovací křižníky HERMANN MARWEDE a HARRO KOEBKE na rozbouřených mořích. Nasaďte čluny a zachraňujte na moři lidi v nouzi!
  • Vyprošťování: Vyprošťujte lodě! Pumpujte vodu ven z vraků lodí! Haste požáry na otevřeném moři! Zachraňujte lidi v nouzi! Hra zahrnuje celé spektrum záchranářských misí na moři.
  • Chytlavé: Vezměte na sebe roli kapitána záchranného křižníku a volně se pohybujte po lodi z pohledu první osoby! Prohlédněte si svou loď z různých úhlů, zvenku i zevnitř.
  • Pohlcující: Hra obsahuje až 30 hlavních a vedlejších postav s propracovaným dabingem a fascinujícím příběhem. Seznamte se se svou posádkou a pravidelně komunikujte rádiem s Námořním záchranným koordinačním střediskem.
  • Rozmanité: Dva scénáře (Severní moře a Baltské moře) přináší širokou paletu rozmanitých misí.
  • Proměnlivé: Zažijte realistickou vodu, vlny a počasí, které v reálném čase reagují na operace, denní dobu, lodě a jejich pohyb. Plujte po moři zalitém sluncem či v zuřící bouři, za jasného soumraku nebo v husté ranní mlze.
  • Náročné: Poznamenejte si údaje o přílivu a odlivu, používejte k navigaci námořní mapu a vypořádejte se s mnoha problémy, kterým čelí reálný koordinátor! Kormidlujte loď pomocí zjednodušeného či realistického ovládání.
  • Výsledek spolupráce: Vytvořeno oborníky na simulaci a herními experty s laskavou podporou německé Námořní pátrací a záchranné služby (DGzRS)
  • Propojené: Produkt z pera odborníků na simulace a hry, který vznikl za podpory německé Námořní pátrací a záchranné služby. Obsahuje vývojářský deník. Z každé prodané kopie jde část na podporu práce Pátrací a záchranné služby.

 

 

© Rondomedia Marketing und Vertriebs GmbH

© Reality Twist GmbH

S laskavou podporou německé Námořní pátrací a záchranné služby. Všechny ostatní ochranné známky jsou majetkem jejich výhradních vlastníků.respective owners.

 

Ship Simulator: Maritime Search and Rescue

Vyplouváte, zatímco se ostatní vrací na pevninu. Síla větru 12. Příbojové vlny bičují příď lodi a do můstku se opírá déšť. Na širém moři musíte čelit síle živlů! Při tom všem řídíte nejmodernější záchranná plavidla Námořní pátrací a záchranné služby a snažíte ...

Dodáme do 24 hodin

Digitálně na e-mail!

379 Kč

+39 Kč

+199 Kč

+99 Kč

Tento web používá soubory cookies k poskytování funkcí sociálních sítí, analýze návštěvnosti a k personifikaci reklamních sdělení. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas. Další informaceV pořádku