Jste plni strachu, zhluboka se nadechujete, zatímco se za vámi prudce zavře víko krytu. Přáli byste si, abyste nemuseli vycházet ven, ale musí to být. Snazší by bylo vykašlat se na všechno, ale vy se nevzdáte. Útrapy, hlad, žízeň. A ten strach. Snažíte si vzpomenout, proč vůbec zůstáváte naživu. Proč to děláte. A pak uslyšíte: „Tati, jsi zpátky!“ Tvář vaší ženy se rozzáří štěstím, když rozepínáte baťoh plný léků. Nesmíte jí říct, jak jste je získali. Prostě si užíváte malé vítězství v těchto krušných časech. Ve světě zničeném apokalypsou musíte udržet rodinu naživu a právě o to ve strategické hře od Unicube jde…

 

Sheltered je manažer postapokalyptického světa, který dává zcela nový význam spojení „nukleární rodina“. Miliardy lidí zahynuly v nukleárním holocaustu, vy musíte nashromáždit co největší množství zásob po cestě do protiatomového krytu, který se stane vaší domovem v této pochmurné době.

 

Všechna naděje je ztracena. Jak to budete zvládat v tomto novém, ponurém světě? Jak si poradíte s morálními rozhodnutími, se kterými se setkáváte na denní bázi, a která mohou rozhodnout o přežití vaší rodiny? V krutém, studeném a strašidelném podzemním krytu budete bojovat s klaustrofobií, radiací i mentálním vyčerpáním. Jednou budete muset opustit tu ubohou ochranu, co vám bunkr nabízí, a vyjít ven do nebezpečné pustiny, abyste doplnili zásoby, a dopřáli tak své rodině další den života.

 

 • Rodina na prvním místě: Udržujte rodinu naživu a ochraňujte ji před nástrahami drsného post-apokalyptického světa nad vámi.
 • Udělejte si z krytu domov: Starejte se o kryt, aby byl bezpečný a obyvatelný. Ujistěte, že má rodina dostatek zdrojů k přežití.
 • Přizpůsobení: Vaše rodina je unikátní. Vy volíte jména i vzhled.
 • Ve zdravém těle zdravý duch: Zdraví fyzické i duševní jsou vším. Udržujte rodinu šťastnou a bude se jí dařit.
 • Větší, lepší, rychlejší, silnější: Pečujte o členy své rodiny a budou se zlepšovat každým dnem.
 • Craftovací systém: Vytvářejte pohodlí pro váš kryt a zbraně pro boj.
 • Vozidla: Průzkum bude rychlejší a bezpečnější.
 • Systém dynamických střetů: Vaše rodina se postupně setká s mnoha cizinci. Někteří budou přátelští, jiní nepřátelští.
 • Tahové souboje: Kde selže rozum, tam může nastoupit boj coby krajní řešení. Může na tom záviset i přežití vaší rodiny.
 • Přijetí cizinců: Pozvěte lidi z venku a zabydlete je ve svém úkrytu.
 • Ukládání do cloudu: Vaše rodina bude vždy s vámi a nikdy nepřijde o svůj postup.
 • Novinka z října 2015: Soubojový systém byl přepracován. Nepřátelé bojují realističtěji. Vaše rodina může nově blokovat útoky, poddat se, krvácet atd.
 • Novinka z října 2015: Vaše rodina může nyní narazit na lidi v nouzi.
 • Novinka z října 2015: Na váš bunkr se mohou obracet lidé s prosbou o pomoc. To, jak se zachováte, rozhodne o vyústění situace – dobré nebo zlé.

 

 

Sheltered. Developed by Unicube  and Team 17 Digital Ltd © 2015. Published by Team17. Team17 are trademarks or  registered trademarks of Team17 Digital Limited. All other trademarks,  copyrights and logos are property of their respective owners.

 

Sheltered

Jste plni strachu, zhluboka se nadechujete, zatímco se za vámi prudce zavře víko krytu. Přáli byste si, abyste nemuseli vycházet ven, ale musí to být. Snazší by bylo vykašlat se na všechno, ale vy se nevzdáte. Útrapy, hlad, žízeň. A ten strach. Snažíte si vzpo ...

Dodání ihned

ihned po přijetí platby

31 Kč

+39 Kč

+199 Kč

+99 Kč

Tento web používá soubory cookies k poskytování funkcí sociálních sítí, analýze návštěvnosti a k personifikaci reklamních sdělení. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas. Další informaceV pořádku