The Settlers 7: Cesta ke koruně umožní hráčům vybrat si nejlepší způsob jakým dovést své království ke slávě a prosperitě v novém prostředí zasazeném do doby rané renesance ve střední Evropě.

 

Marketingový ředitel Ubisoftu John Parkes označuje hru jako zcela něco nového ve strategickém žánru - hra je založena na známých principech, které tuto sérii tak proslavili, zároveň se však setkáte s množstvím inovací, které umožní hráčům prožít zcela nový vzrušující zážitek.

O vývoj hry se pro Ubisoft jako vždy postará studio Blue Byte se sídlem v německém Düsseldorfu. The Settlers 7: Cesta ke koruně navazuje na úspěšné díly této série a zároveň přinese nové, moderní a inovativní prvky. Hráči se stanou součástí vzrušující kampaně a onlinových bitek ve světe plném luk a lesů, dravých řek a vysokých pohoří.

 

Čekají na vás propracované herní mechanismy

Rozsáhlý stavební a produkční systém umožňuje hráčům rozšiřovat své království vesnici po vesnici, oblast po oblasti.

Směr, který si budete moci zvolit jako nejlepší způsob k dosažení vítězství pro své království, se točí kolem tří pilířů:

  • Vojenský - vybudováním silných armád a poražením soupeřů vojenskou silou.
  • Vědecký - zvýšením vlivu v klášterech, což umožní přístup k nejužitečnějším technologiím.
  • Obchodní - zabráním nejlepších obchodních tras se stanete nejbohatším hráčem v oblasti.

 

Podle stylu hry se vám pak odemknou nové a jedinečné možnosti měnící způsob, jak budovat své království.

 

Hra obsahuje nový průkopnický systém dosažení vítězství, ten přináší do hry více napětí a soutěživosti. Vítězné body se udělují mnoha různými způsoby podle toho, jak postupujete a rozvíjíte své království.


Nebude chybět ani možnost si zahrát přes internet a čelit tak soupeřům v klasickém konfliktu nebo kooperační hře týmů.


Nový grafický engine a vylepšené rozhraní dovolí hráčům pokochat se nádherou jejich království v detailech, které ještě nezažili.

 

Settlers: Cesta ke koruně

The Settlers 7: Cesta ke koruně umožní hráčům vybrat si nejlepší způsob jakým dovést své království ke slávě a prosperitě v novém prostředí zasazeném do doby rané renesance ve střední Evropě.   Marketingový ředitel Ubisoftu John Parkes označuje hru jako zcel ...

Anglická lokalizace

Digitální produkt

Platforma uPlay

Dodání ihned

ihned po přijetí platby

1 133 Kč

+39 Kč

+199 Kč

+99 Kč

Tento web používá soubory cookies k poskytování funkcí sociálních sítí, analýze návštěvnosti a k personifikaci reklamních sdělení. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas. Další informaceV pořádku