Samurai Riot je kooperační dovedná mlátička typu Beat up ve 2D s dějovým zvratem! Hraješ jako Sukane nebo Tsurumaru, dva charismatičtí bojovníci rozervaní mezi povinností a přesvědčením, kráčej svou cestou cti v mnoha scénářích s různými konci! 

Jedinečný systém kooperace

  • Systém kooperace hodnotí kvalitu tvé spolupráce a nahrazuje skvělou týmovou práci.
  • Koordinuj své útoky s partnerem a vyplňuj centrální ukazatel spolupráce, abys uvolnil jeden z nejvražednějších útoků ve hře: speciální kooperační manévr!

8 různých zakončení

  • Intenzivní morální volby: rozhodneš se raději vypálit celou vesnici, nebo zůstaneš čistý, ale prohraješ válku? Každé rozhodnutí, které přijmeš, významně ovlivní tvoji historii.
  • Vyber si stejnou stezku jako oddíl, nebo nesouhlas a bojuj o své v boji PvP!

Bohaté možnosti opětovného rozehrání

  • Multilineární scénář: připrav se na rozehrání mnoha nových her, abys mohl poznat celou historii Samurai Riot!
  • Školy bojových umění: čím více hraješ, tím více získáváš bodů k odemknutí nových škol bojových umění, každá postava obdrží jedinečné odměny rozhrávky a výkonnosti.

 Bojuj stylově

  • Postavy: poznej dva silné a mimořádně schopné hrdiny, kteří nabízejí jedinečný přístup ke hře a okouzlující útoky, a také mnoho protivníků, které je nutno porazit.
  • Řízení: pro zachování opravdově automatového herního stylu jsme vytvořili silně intuitivní řízení, příjemné jak na gamepadu, tak na joysticku. Chceme, aby rozehrávka byla celkově pružná, abys cítil, že právě taková má být!

Co nejrychlejší přecházení: Na místa, Připraveni, Start!

Najdi všechny nástroje potřebné k perfektnímu rychlému přechodu (ranking časový, ranking výsledku...)!

Samurai Riot

Samurai Riot je kooperační dovedná mlátička typu Beat up ve 2D s dějovým zvratem! Hraješ jako Sukane nebo Tsurumaru, dva charismatičtí bojovníci rozervaní mezi povinností a přesvědčením, kráčej svou cestou cti v mnoha scénářích s různými konci!  Jedinečný sys ...

Dodání ihned

ihned po přijetí platby

169 Kč

+39 Kč

+199 Kč

+99 Kč

Tento web používá soubory cookies k poskytování funkcí sociálních sítí, analýze návštěvnosti a k personifikaci reklamních sdělení. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas. Další informaceV pořádku