Red Orchestra 2: Heroes of Stalingrad je válečná akce, jenž se snaží ukázat pravou tvář války a samotného konfliktu. Poznejte válku tak jak skutečně byla, bez cenzury a s krutostí, jaká tehdy převládala. Válka není hra, není to nic na co člověk může být pyšný!

 

Red Orchestra 2: Heroes of Stalingrad Vám dovolí nahlédnout do útrap a přenese Vás do první vlny bitvy o Stalingrad.

 

Red Orchestra 2: Heroes of Stalingrad nabídne realistické chování zbraní, taktiku a kampaň pro jednoho hráče. Součástí hry je i multiplayer.

 

Vlastnosti:

  • Hrajte za obě armády. Sledujte německý útok na město Stalingrad z pobřeží řeky Volhy. Sledujete sovětskou armádu, která se snaží udržet město proti všem snahám Osy o zničení města.
  • Pěchota a obrana. Hráči mohou hrát a ovládat jednotky pěchoty a tanky, které jsou vyvedeny v tom nejvyšším detailu s plně funkčními 3D interiéry.
  • Svobodné scénáře v singleplayerovém módu. Souboje z druhé světové války přetvořené do brutálních bitev, které rozhodně nepřipomínají Hollywood.
  • Historicky hodnověrné mapy. Celé části města jsou přetvořené, aby odpovídali skutečnosti. Stejně jako oblasti mimo město. Všechny tyto části jsou využity jak singleplayerovém, tak multiplayerovém módu.
  • Statistiky a hráčův postup. Posupně povyšujte, získávejte medaile, vylepšujte svoje schopnosti a staňte se hrdinou.
  • Co-op mód. Zahrajte si celou kampaň po boku svého přítele, spolupracujte spolu, braňte se, podporujte se a zvítězte.
  • Hero Rank. Získáním Hero Rank (hodnosti hrdiny) vás zavede do společnosti nejlepších hráčů. Hrdinové vypadají jinak, mají jiné schopnosti a ovlivňují morálku ostatních hráčů.
  • Emociální model. Morálka a emoční stav dává umělé intelgineci během hry hloubku v žánru nevídanou. Sebejistý AI zůstane na místě a předvede svojí povinnost správně. SŠoková taktika může způsobit nepříteli mezi AI paniku - vystražte je a utečou se do všech koutů. Strach ze smrti může narušit AI smysl pro morálku a vytvořit tak nečekané události na bitevním poli.

 

Red Orchestra 2: Heroes of Stalingrad

Red Orchestra 2: Heroes of Stalingrad je válečná akce, jenž se snaží ukázat pravou tvář války a samotného konfliktu. Poznejte válku tak jak skutečně byla, bez cenzury a s krutostí, jaká tehdy převládala. Válka není hra, není to nic na co člověk může být pyšný! ...

Anglická lokalizace

Digitální produkt

Platforma Steam

Dodání ihned

ihned po přijetí platby

65 Kč

+39 Kč

+199 Kč

+99 Kč

Tento web používá soubory cookies k poskytování funkcí sociálních sítí, analýze návštěvnosti a k personifikaci reklamních sdělení. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas. Další informaceV pořádku