Amerika, 1899. Konec éry divokého západu začal a muži zákona loví poslední zbývající psanecké gangy. Ti, kteří se nevzdají nebo nepodlehnou, jsou zabiti. Poté, co se ve městě Blackwater ošklivě zvrtne jedna vloupačka, Arthur Morgan a gang Van der Linde jsou nuceni prchnout. S hromadou federálních agentů a těch nejlepších lovců odměn ve státě v patách musí gang loupit, krást a probojovat se drsným americkým vnitrozemím, aby vůbec přežil.

Klikněte zde pro otestování Vašeho počítače

Minimální požadavky:

CPU: Intel Core i5-2500K / AMD FX-6300
CPU SPEED: Info
RAM: 8 GB
OS: Windows 7 SP1
VIDEO CARD: Nvidia GeForce GTX 770 2GB / AMD Radeon R9 280
PIXEL SHADER: 5.0
VERTEX SHADER: 5.0
FREE DISK SPACE: 150 GB
DEDICATED VIDEO RAM: 2048 MB

Doporučené požadavky:

CPU: Intel Core i7-4770K / AMD Ryzen 5 1500X
CPU SPEED: Info
RAM: 12 GB
OS: Windows 10
VIDEO CARD: Nvidia GeForce GTX 1060 6GB / AMD Radeon RX 480 4GB
PIXEL SHADER: 5.1
VERTEX SHADER: 5.1
FREE DISK SPACE: 150 GB
DEDICATED VIDEO RAM: 3072 MB

  1. V internetovém prohlížeči si otevřete webové stránky služby Rockstar Game Launcher a vytvořte si účet. V případě, že už ve službě Rockstar Game Launcher účet vytvořený máte, tento bod můžete vynechat.
  2. Stáhněte si instalační balíček služby Rockstar Game Launcher  a aplikaci nainstalujte na svůj počítač. V aplikaci se přihlašte do Vašeho účtu.
  3. Po přihlášení v aplikaci klikněte na obrázek Vašeho účtu v pravém horním rohu a v menu zvolte „Redeem Code“.
  4. V aktivačním okně zkopírujte do patřičného pole Váš aktivační kód a pokračujte v aktivaci kliknutím na tlačítko „Check“.
  5. Jakmile dojde k úspěšné aktivaci kódu, budete vyzvání ke stažení hry skrze službu Rockstar Game Launcher. Hru budete moci nalézt v knihovně Vašich her, odkud budete mít možnost hru spustit a kdykoliv znovu nainstalovat.

Videonávod naleznete zde.

Red Dead Redemption 2

Amerika, 1899. Konec éry divokého západu začal a muži zákona loví poslední zbývající psanecké gangy. Ti, kteří se nevzdají nebo nepodlehnou, jsou zabiti. Poté, co se ve městě Blackwater ošklivě zvrtne jedna vloupačka, Arthur Morgan a gang Van der Linde jsou nu ...

Anglická lokalizace

Digitální produkt

Social Club

Dodání ihned

ihned po přijetí platby

1 599 Kč -36%

1 014 Kč

+49 Kč

+49 Kč

Tento web používá soubory cookies k poskytování funkcí sociálních sítí, analýze návštěvnosti a k personifikaci reklamních sdělení. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas. Další informaceV pořádku