V každém městě herního světa můžete narazit na opomíjené hrdiny silnic - popeláře a jejich výkonné popelářské vozy. Provádějí efektivní sběr a zpracování různých druhů odpadů a zajišťují tak, že město se neutopí v odpadcích.

 

V RECYCLE: Garbage Truck Simulator jezdíte s úžasně realistickým popelářským vozem po živoucím městě a plníte širokou paletu manažerských úkolů při řízení svého vlastního podniku zabývajícího se odpadovým hospodářstvím. Najměte ty správné zaměstnance, rozšiřte flotilu vozidel, plánujte trasy, kupujte licence na skládky, berte si půjčky a efektivně řiďte konvoje popelářských vozů po celém městě! Máte vše potřebné, abyste se mohli stát odpadkovým magnátem?

 

Hlavní vlastnosti:

  • Řiďte opomíjené hrdiny silnic!
  • Dodávky technických služeb, základní popelářské vozy, vozy na organický odpad, vozy na recyklaci skla, pásové jeřáby, sklápěče a buldozery.
  • Pro ještě lepší prožitek ze hry obsahuje i manažerské činnosti.
  • Rozšiřujte svou společnost efektivním hraním a hospodárným řízením!
  • Realistické město s různými čtvrtěmi, silniční dopravou řízenou umělou inteligencí, semafory a chodci.
  • Vybudujte celý recyklační řetězec! Od sběru odpadů (domácí odpad, sklo, plast, papír) až po uložení na skládku a do různých recyklačních továren.
  • Ve statistickém středisku získáte přehled a čísla rozhodující o úspěchu či neúspěchu vaší mise!

 

 

© 2014 rondomedia Marketing & Vertriebs GmbH


RECYCLE: Garbage Truck Simulator

V každém městě herního světa můžete narazit na opomíjené hrdiny silnic - popeláře a jejich výkonné popelářské vozy. Provádějí efektivní sběr a zpracování různ&yac ...

Dodání ihned

ihned po přijetí platby

249 Kč

+39 Kč

+199 Kč

+99 Kč

Tento web používá soubory cookies k poskytování funkcí sociálních sítí, analýze návštěvnosti a k personifikaci reklamních sdělení. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas. Další informaceV pořádku