Real Warfare 2: Northern Crusades je další díl v sérii realistických real-time strategií pokrývajících rozličná období ve vývoji současné civilizace - od středověku do současnosti. Tento nový díl dovolí hráčům zažít klíčové události v historii Teutonského řádu ve 13. století, konkrétně dobytí pohanského Pruska. Všechny bitvy dávají dohromady příběhovou kampaň. Hráč se ujme role Komtura Teutonského řádu a prožijí bitvy křižáků, navzdory malému počtu bojovníků Řádu a silnému odporu pohanů.

 

Titul perfektně spojuje dva typy hry a drží se předpokladu, že pozice Komtura není omezená jen na účast v bitvách. Strategická mapa vtáhne hráče do pestrého a celistvého světa a umožní jim po něm cestovat v reálném čase. Tento režim dovoluje plnou svobodu pohybu, vést rozhovory s místními, obsahuje RPG prvky, systém úkolů a spoustu dalšího. Nicméně dříve či později nebude mít hráč na výběr jinou možnost než poslat jeho věrné bojovníky do bitvy. Může to být střetnutí s jinými armádami nebo rozsáhlé obléhání města nebo hradu s pomocí rozličných speciálních útočných zbraní a nástrojů a bojem na hradbách a opevněních.

 

Hlavní vlastnosti:

  • RPG systém - Jednotky dostávají v průběhu kampaně zkušenosti a přenášejí si je z bitvy do bitvy. 
  • Bojový systém - Unikátní bojový systém zohledňující až 80 herních faktorů. Počítač morálky vyhodnocuje situaci na bojišti každou sekundu, aby přinesl hráčům co nejrealističtější simulaci chování živých válečníků v boji. 
  • Bezkonkurenční rozsah - Real Warfare 2: Northern Crusades obsahuje nejen opravdu velké bitvy více než 10 tisíc bojovníků, ale také působivé a bezkonkurenčně rozsáhlé akce během obléhání a obrany měst a hradů s účastí speciálních útočných zbraní a nástrojů a boji na vrcholcích hradeb a opevnění.
  • Svoboda činnosti - Rozličné faktory jako prostředí a jednotky ovlivňují hru a dělají ji takticky proměnlivou. 
  • Dva herní režimy - Hra nyní obsahuje strategickou mapu, kde může hráč cestovat po světě a komunikovat s rozličnými postavami; nicméně bitvy se i nadále odehrávají v dobře známém taktickém režimu. 
  • Síťová hra - Kromě příběhové kampaně obsahuje hra několik rozdílných multiplayerových režimů. 2 až 6 hráčů se může zúčastnit bitev na dedikovaném internetovém serveru. Jejich výsledky jsou pak ukládané do online Síně slávy.
  • Moderní grafika - Grafický engine využitý ve hře nabízí ty nejlepší grafické detaily. Historicky přesná brnění a zbraně, realistické animace a bitevní scény odpovídají konkrétnímu období - Real Warfare 2: Northern Crusades zpracovává 13. století v úžasných detailech. 

 

 

 

© 2011 1С Company. Všechna práva vyhrazena. Vyrobilo Unicorn Games.

Real Warfare 2: Northern Crusades

Real Warfare 2: Northern Crusades je další díl v sérii realistických real-time strategií pokrývajících rozličná období ve vývoji současné civilizace - od středověku do současnosti. Tento nový díl dovolí hráčům zažít klíčové události v historii Teutonského řádu ...

Dodání ihned

ihned po přijetí platby

103 Kč

+39 Kč

+199 Kč

+99 Kč

Tento web používá soubory cookies k poskytování funkcí sociálních sítí, analýze návštěvnosti a k personifikaci reklamních sdělení. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas. Další informaceV pořádku