Deluxe edice obsahuje: základní hru Planet Zoo, tři bonusová zvířata: Varan komodský, Hrošík liberijský, Gazela Thomsonova, sadu pozadí ploch, originální soundtrack.

Vybudujte svět pro divokou zvěř v PlanetZoo. Od tvůrců her Planet Coaster a ZooTycoon přichází na scénu nová, ultimátní simulace, která přináší autentické chování zvížat, která uvažují, cítí a prozkoumávají svět, který kolem nich postavíte.

Klikněte zde pro otestování Vašeho počítače

Minimální požadavky:

CPU: Intel i5-2500 / AMD FX-6350
CPU SPEED: Info
RAM: 8 GB
OS: Windows 7 (SP1+)/8.1/10 64bit
VIDEO CARD: NVIDIA GeForce GTX 770 (2GB) / AMD Radeon R9 270X (2GB)
PIXEL SHADER: 5.0
VERTEX SHADER: 5.0
FREE DISK SPACE: 16 GB
DEDICATED VIDEO RAM: 2048 MB

Doporučené požadavky:

CPU: Intel i7-4770k / AMD Ryzen 5 1600
CPU SPEED: Info
RAM: 16 GB
OS: Windows 10 64bit
VIDEO CARD: NVIDIA GeForce GTX 1070 (8GB) or AMD Radeon RX 580 (8GB)
PIXEL SHADER: 5.1
VERTEX SHADER: 5.1
FREE DISK SPACE: 16 GB
DEDICATED VIDEO RAM: 8192 MB

  1. V internetovém prohlížeči si otevřete webové stránky služby Steam a vytvořte si účet. V případě, že už ve službě Steam účet vytvořený máte, tento bod můžete vynechat.
  2. Stáhněte si instalační balíček služby Steam a aplikaci nainstalujte na svůj počítač. V aplikaci se přihlašte do Vašeho účtu.
  3. Po přihlášení v aplikaci zvolte záložku „Knihovna“, v levém dolním rohu okna zvolte „Přidat hru“ a v menu „Aktivovat produkt ve službě Steam“.
  4. Aktivační okno proklikejte až do bodu, kdy po Vás bude vyžadováno vepsání aktivačního kódu, a do pole zkopírujte Váš zakoupený kód ke hře, poté potvrďte.
  5. Jakmile dojde k úspěšné aktivaci kódu, budete vyzvání ke stažení hry skrze službu Steam. Hru budete moci nalézt v knihovně Vašich her, odkud budete mít možnost hru spustit a kdykoliv znovu nainstalovat.

Videonávod naleznete zde.

Planet Zoo (Deluxe Edition)

Deluxe edice obsahuje: základní hru Planet Zoo, tři bonusová zvířata: Varan komodský, Hrošík liberijský, Gazela Thomsonova, sadu pozadí ploch, originální soundtrack. Vybudujte svět pro divokou zvěř v PlanetZoo. Od tvůrců her Planet Coaster a ZooTycoon přicház ...

Česká lokalizace

Digitální produkt

Platforma Steam

Dodání ihned

ihned po přijetí platby

849 Kč -37%

534 Kč

+49 Kč

+49 Kč

Tento web používá soubory cookies k poskytování funkcí sociálních sítí, analýze návštěvnosti a k personifikaci reklamních sdělení. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas. Další informaceV pořádku