Pillars of Eternity je izometrické fantasy RPG od Obsidianu, vytvořené k poctě klasikám jako byl Baldurs Gate a jemu podobným hrám.

Pillars of Eternity: Champion Edition

 

 

  • Hrajte za jednu ze šesti ras: Human, Aumaua, Dwarf, Elf, Godlike a Orlan.
  • Využijte pět základních schopností k překonání každé situace: Stealth, Athletics, Lore, Mechanics, Survival.
  • Vlastní úprava postav, tvoření: Vytvořte si postavu jako jednu z jedenácti tříd - Barbarian, Chanter, Cipher, Druid, Fighter, Monk, Paladin, Priest, Ranger, Rogue a Wizard.
  • Vytvořte si svůj příběh: Postavte se na stranu rozličných frakcí využitím systému reputace, kde každý váš čin nebo volba mají dalekosáhlé následky.

 

 

Klasická RPG stále zůstávají doménou počítačových hráčů. Herní matadoři ze studia Obsidian mají za sebou skvostnou historii, vždyť kdo by neznal Baldur’s Gate nebo Planetscape: Torment. V dnešní době si však nebyli jisti, zda o izometrický styl hraní bude dostatečný zájem. Velký úspěch na Kickstarteru se však postaral, že se vydáte na dobrodružnou jízdu napříč poutavým fantasy světem.

Příběh nás zavede do fantasy světa, kde není nic jak se zdá a kde se ukáže, kdo je skutečným hrdinou a kdo je jen na konci potravního řetězce. Připravte se na prozkoumávání prostředí, kde Vás Obsidian protáhne od sněhu až po bujné lesy a kde narazíte na vše co Vám doposud chybělo. Pokud máte rádi opravdová RPG a dlouho se Vám nedařilo nic najít, tak právě nyní tu Vaše hledání končí. Pillars of Eternity je tu pro Vás.

 

Pillars of Eternity Champion Edition obsahuje:

  • Digitální Soundtrack: Soundtrack obsahuje herní hudbu nahranou živým orchestrem. Bude obsahovat alespoň 17 skladeb v MP3 a FLAC.
  • Digitální Almanach kampaně: Campaign Almanac obsahuje všechno spojené s reáliemi, historií a světem Eora tak, jak to původně vyprávěl Hylsman Horag, s revizí od Hand Occult. 35-stránkový almanach doplňují komentáře od různých autorů a jedná se o fascinující čtení pro každého, kdo se chce ponořit hlouběji do světa Pillars of Eternity.
  • Dokument o výrobě: A video documentary of the entire Pillars of Eternity development process - from beginning to end. Includes commentary from the developers and behind the scenes footage of game shows and events.
  • Digitální mapa světa ve vysokém rozlišení: Mapa Eastern Reach ve vysokém rozlišení. Detaily zobrazují lokace, kam se hráč podívá a i místa, kam se dostane v případných dalších produktech ze série Pillars of Eternity.
  • Tapety na plochu: Tapety ve vysokém rozlišení a pro více monitorů s úžasnými koncepty a herními ilustracemi.
  • Vyzvánění: Krátké zvukové a hudební klipy z Pillars of Eternity. Skvěle použitelné jako vyzvánění pro mobil.

 

Pillars of Eternity: Champion Edition

Pillars of Eternity je izometrické fantasy RPG od Obsidianu, vytvořené k poctě klasikám jako byl Baldurs Gate a jemu podobným hrám. Pillars of Eternity: Champion Edition     Hrajte za jednu ze šesti ras: Human, Aumaua, Dwarf, Elf, God ...

Anglická lokalizace

Digitální produkt

Platforma Steam

Dodáme do 24 hodin

Digitálně na e-mail!

678 Kč

+39 Kč

+199 Kč

+99 Kč

Tento web používá soubory cookies k poskytování funkcí sociálních sítí, analýze návštěvnosti a k personifikaci reklamních sdělení. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas. Další informaceV pořádku