Získejte neomezený přístup k více než stovce her pro Xbox One a Xbox 360 na Xboxu One, a to za jeden nízký měsíční poplatek.

BOHATÁ ZÁSOBA HER

Zahrajte si nové hry, jako jsou Sea of Thieves, State of Decay 2, ale i Forza Horizon 4 a Crackdown 3 hned v den, kdy vyjdou, a vychutnejte si široké spektrum her - od trháků z poslední doby po kritikou oceňované nezávislé tituly. Objevte a stáhněte si tituly, které jste si vždy chtěli zahrát, nebo se vraťte ke starým dobrým hrám, po kterých se vám stýskalo.

SLEVY PRO MAJITELE
Hry si můžete zároveň zakoupit na stálo a ušetřit až 20 % a navíc získat až 10% slevu na doplňky a spotřební zdroje ke hře. Vzhledem k tomu, že nové hry přibývají neustále a předplatné máte možnost kdykoliv zrušit, je Xbox Game Pass vstupenkou do světa nekonečného hraní.

ZPĚTNÁ KOMPATIBILITA
Xbox Game Pass je předplatné pro Xbox One zajišťující zpětnou kompatibilitu her pro Xbox One, Xbox Play Anywhere a Xbox 360; hraní her vyžaduje aktivní předplatné.
Nabízené tituly a počet her zahrnutých do předplatného se můžou lišit v průběhu času a podle zemí a nemusí být dostupné ve všech zemích. Předplatné se účtuje měsíčně na základě aktuálně platné ceny (může se měnit; plus příslušné daně), dokud nedojde k jeho zrušení.

 

Předplatné můžete zrušit kdykoliv: www.xbox.com/accounts.

Xbox Game Pass předplatné na 3 měsíce - Dodání ihned na e-mail!

Získejte neomezený přístup k více než stovce her pro Xbox One a Xbox 360 na Xboxu One, a to za jeden nízký měsíční poplatek. BOHATÁ ZÁSOBA HER Zahrajte si nové hry, jako jsou Sea of Thieves, State of Decay 2, ale i Forza Horizon 4 a Crackdown 3 hned v den, k ...

Anglická lokalizace

Česká lokalizace

Digitální produkt

Xbox 360

Xbox One

Skladem u dodavatele

599 Kč

+39 Kč

Tento web používá soubory cookies k poskytování funkcí sociálních sítí, analýze návštěvnosti a k personifikaci reklamních sdělení. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas. Další informaceV pořádku