Příběh, který se v roce 2002 zapsal do historie počítačových her, se vrací. Dostanete se znovu do 30. let 20. století v americkém městě Lost Heaven, které je v současné době sužováno velkou ekonomickou krizí. Tato situace prospívá rozvoji mafie a ve městě se nacházejí dvě velké rodiny, které bojují o vliv ve městě. Jakožto taxikář Thomas Angelo se díky několika službám pro rodinu Salieri stáváte součástí italské mafie. Čeká na vás množství nebezpečných úkolů, u kterých si budete muset ušpinit ruce. Odměna za jejich vykonání je však vysoká a v době obrovské hospodářské krize nemáte na vybranou.

Klikněte zde pro otestování Vašeho počítače

Minimální požadavky:

CPU: Intel Core-i5 2550K 3.4GHz / AMD FX 8120 3.1 GHz
RAM: 6 GB
OS: Windows 10 64-bit
VIDEO CARD: NVIDIA GeForce GTX 660 / AMD Radeon HD 7870
PIXEL SHADER: 5.0
VERTEX SHADER: 5.0
SOUND CARD: DirectX Compatible
FREE DISK SPACE: 50 GB
DEDICATED VIDEO RAM: 2048 MB

Doporučené požadavky:

CPU: Intel Core-i7 3770 3.4GHz / AMD FX-8350 4.2GHz
RAM: 16 GB
OS: Windows 10 64-bit
VIDEO CARD: NVIDIA GeForce GTX 1080 / AMD Radeon RX 5700
PIXEL SHADER: 5.1
VERTEX SHADER: 5.1
SOUND CARD: DirectX Compatible
FREE DISK SPACE: 50 MB
DEDICATED VIDEO RAM: 8192 MB

  1. V internetovém prohlížeči si otevřete webové stránky služby Steam a vytvořte si účet. V případě, že už ve službě Steam účet vytvořený máte, tento bod můžete vynechat.
  2. Stáhněte si instalační balíček služby Steam a aplikaci nainstalujte na svůj počítač. V aplikaci se přihlašte do Vašeho účtu.
  3. Po přihlášení v aplikaci zvolte záložku „Knihovna“, v levém dolním rohu okna zvolte „Přidat hru“ a v menu „Aktivovat produkt ve službě Steam“.
  4. Aktivační okno proklikejte až do bodu, kdy po Vás bude vyžadováno vepsání aktivačního kódu, a do pole zkopírujte Váš zakoupený kód ke hře, poté potvrďte.
  5. Jakmile dojde k úspěšné aktivaci kódu, budete vyzvání ke stažení hry skrze službu Steam. Hru budete moci nalézt v knihovně Vašich her, odkud budete mít možnost hru spustit a kdykoliv znovu nainstalovat.

Videonávod naleznete zde.

Mafia: Definitivní edice

Příběh, který se v roce 2002 zapsal do historie počítačových her, se vrací. Dostanete se znovu do 30. let 20. století v americkém městě Lost Heaven, které je v současné době sužováno velkou ekonomickou krizí. Tato situace prospívá rozvoji mafie a ve městě se n ...

Česká lokalizace

Digitální produkt

Platforma Steam

Dodání ihned

ihned po přijetí platby

885 Kč

883 Kč

+49 Kč

+49 Kč

Tento web používá soubory cookies k poskytování funkcí sociálních sítí, analýze návštěvnosti a k personifikaci reklamních sdělení. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas. Další informaceV pořádku