Popis produktu

Výkonný tablet v krásném designu, který vás i díky prakticky zabudovanému stojánku překvapí širokými možnostmi používání. Vyniká kvalitním operačním systémem, 10,1” FHD displejem s přirozenými barvami a kvalitním zvukem, který bude např. při sledování filmů všude kolem vás. V domácnosti oceníte funkci Asistent Google, díky kterému můžete hlasem vypínat světla, zapnout hudbu, nebo se třeba zeptat na předpověď počasí. Navíc zařízení disponuje dlouhou výdrží baterie, takže bude skvělým pomocníkem a společníkem také na cestách.

Praktické zpracování se zabudovaným stojánkem

Tělo tabletu je vyrobeno z kvalitního šedého hliníku, které je doplněno o elegantní jemné barevné prvky. Revoluční design se zabudovaným stojánkem typickým pro typ Yoga je velmi praktický a lze ho využít několika způsoby.

Obraz i zvuk, které vás oslní

Ostrý obraz s přirozenými barvami si užijete díky jemnému rozlišení Full HD displeje s IPS technologií pro bezproblémové sledování z různých úhlů pohledu. Navíc je v zařízení redukováno používání modrého světla, které způsobuje únavu očí. Skvělý zvuk pak zajistí výkonné duální Hi-Fi reproduktory JBL s inteligentním zesilovačem a funkcí Dolby Atmos pro nevšední zážitek z poslechu hudby nebo sledování filmů.

Lenovo Yoga Smart Tab 10 ZA3V0054CZ

Popis produktu Výkonný tablet v krásném designu, který vás i díky prakticky zabudovanému stojánku překvapí širokými možnostmi používání. Vyniká kvalitním operačním systémem, 10,1” FHD displejem s přirozenými barvami a kvalitním zvukem, který bude např. při ...

Fyzický produkt

Skladem u dodavatele

7 200 Kč -14%

6 188 Kč

Tento web používá soubory cookies k poskytování funkcí sociálních sítí, analýze návštěvnosti a k personifikaci reklamních sdělení. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas. Další informaceV pořádku